Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking-on ez normális, vagy...

Booking-on ez normális, vagy át lettem verve?

Figyelt kérdés

4 Felnőttre kerestem 1 szobát, le is foglaltam, ki is fizettem (vagyis még nem, de visszamondani nem lehet.)

Erre jön a visszaigazoló email, hogy Foglalási létszám: 2 felnőtt

Írtam a szállásnak és a bookingnak is. Valaki tapasztalt már ilyet? Soha életemben nem használtam, de mindenhol 4 felnőtt volt beállítva, háromszor ellenőriztem mindent.

Viszont a számlán az van, hogy Apartman 1 hálószobával (4 felnőtt részére)



2022. szept. 4. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Bookingon is lehetnek visszaélések, vagy csalók, vagy csak hül.ék. Elég hamar kiszűrődnek. Lehet, hogy a te eseted csak egy hiba, vedd fel velük a kapcsolatot telefonon is. Ha az oldalukon nincs feltüntetve, üsd be a google-ba a vendéglátó címét nevét, ki kell hogy adjon egy telefonszámot, és hívd fel őket. Illetve a bookingot is hívd fel, ez a biztos.
2022. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elkezdtem emailezni a szállodával, azt írták hogy holnap az irodában utána néznek. Kiváncsian várom a válaszukat, mert ez eléggé idegesít most
2022. szept. 4. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt elhiszem. Főleg ha már nincs idő és mennétek, és nem tudjátok mire számíthattok. Remélem találtok megoldást.
2022. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére Novemberre foglaltam, szóval lesz idő kideríten és megoldani, de akkor is belém rakta a gyomorgörcsöt :D
2022. szept. 5. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes idegeskedni, mert a Booking magasan a legkorrektebb szállást közvetítő cég a piacon.

Meg fogják oldani.

2022. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült szerencsére :) Átírták 4 főre, az ár nem változott! Szóval most már nyugodtan várhatom az időpontot :)
2022. szept. 5. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! örülök! :-)
2022. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!