Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bécsi karácsonyi vásárba...

Bécsi karácsonyi vásárba megyünk hétvégén, Budapest felől. Tudtok egyéb érdekes kitérőket mondani, amik útba esnek, esetleg Bécsen belül megnézendő? :)

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most mentek először életedben ?

Hany napra?

Egy hétre való látnivaló is van Bécsben... 😊


Mi érdekel, mit szeretnetekblátni?

Múzeumok kiállítasok? Épületek? Parkok? Egyéb...?

2022. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még lehagytam az előzőből... jótanacs: Ne a Rathausnal lévő tömegnyomorba menjetek. Van jópár sokkal hangulatosabb vásár. Pl a spittelbergen vagy a Belvedere kastély kertjeben... meg persze a schönbrunni kastelynal is...
2022. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából vasárnap reggel megyünk és este jövünk, szóval nem kifejezetten programokra gondoltam, hanem bármire ami különleges és leesik az ember álla ha meglátja.🙄 Aztán mérlegelnénk megnéznénk e, csak nem tudjuk a lehetőségeket. Még soha nem voltam én. :)
2022. dec. 4. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor a Stephansdom-ot ne hagyjatok ki.

És setaljatok a Ringen, be a Hofburgba, Burggarten, Volksgarten, stb.

2022. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Becsben lakom.


Spittelberg karacsonyi piac Es Schönbrunn.

A tobbi Tele van es tomegnyomor.


Ha Schönbrunniba mentek menjetek allatkertbe is. Nagyon szep es mindjar ott van.


Shoppingolni a neubaugasse kornyekere

2022. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: örülök, hogy ottani lakosként is ezt mondod.

Én kb. már 10x leírtam itt (különféle kérdések alatt) pont ezt a két javaslatot. Sokat vagyok kint amúgy (gyerekeim kint élnek), és mindenkit óvok a rathaus-os tömegnyomortól.

A Türkenschanzpark-nál is jópofa a vásár, de az már eléggé kiesik a belvárostól. Nagyon szeretjük még a Belvedere Gartent.

2022. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!