Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi induló pénzt vinnél...

Mennyi induló pénzt vinnél magaddal mikor külföldre költöztél?

Figyelt kérdés
Kezdetben ismerősnél/családtagnál stb.voltál, vagy eleve úgy mentél hogy már volt kint munkád?

2022. dec. 24. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3 havi megélhetésre elegendőt.
2022. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 2 milliót.

Mondjuk nem mindegy, hogy Amerikába megyek vagy a határtól nem messze.

2022. dec. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
200 eurot. De volt fix szállás meg meló és hetente fizettek. Természetesen senkinek nem ajánlom hogy így csinálja főleg mostanság én se hobbiból csináltam,nem volt más opcióm. Legyen 5-6 ezer euro legalább.
2022. dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
100%
4-6 havi pénzt. Ottani szinten.
2022. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok összeget, mert 2005-ben költöztem, akkor meg más árak voltak. Annyi pénz volt, hogy 3 hónapra elég volt albérletre+ kaució, számlákra, kajára és buszjegyedre. Plusz vésztartalék ha kell venni repülőjegyet haza. Mondjuk amikor én mentem kicsit macerás volt minden, volt melóm, de szerződést nem kaptam helyi bankszámla nélkül, bankszámlát meg nem kaptam munkaszerződés nélkül. Plusz a bank nem volt hajlandó elfogadni a magyar személyit, csinálni kellett útlevelet. Gondolom most már ennyire nem macerásak a dolgok, de számold bele, hogy bármi közbejöhet.
2022. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére vártak már a munkahelyen, kezdetben alkalmi szálláson voltunk majd a cég biztosított előleget és egy bérelhető családi házat. Pár száz euróval mentem ki mert szinte semmim nem volt, de sikerült anyagilag helyrejönni.
2022. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hová mész. Én Norvégiában élek. És mivel Norvégia mai napig sem EU tagország, igy minden ügyintézéshez mai napig útlevél kell. Nem elég a magyar személyi igazolvány, kell az útlevél még mai is Norvégiában Bank számla nyitáshoz, és munka vállaláshoz is.
2022. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5000 dollarom volt. A felesegem csaladjanal lakutunk de varnom kellett a papirjaimra kb 4 honapot, utana tudtam csak dolgozni.
2022. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Én Kanadába 2010-ben 35000 dollárral mentem ki + passzív jövedelem Mo-ról havi 1200 CAD akkori árfolyamon
2022. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
95%
15 eve a UK-be. 10 ezer fonttal es 4 boronddel. Se lakas, se munkahely, se orvos, se iskola, se bankszamla, se angol telefonszam. Elotte masfel ev a tema tanulmanyozasara Magyarorszagon. Lakasberles elore fizetve fel evre, utana havonta. 3 nap hotelben, amig elfoglalhattuk a rentelt lakast a varos egyik posh reszeben. Azota van ujepitesu a tegerparton, a lanyom jogot vegzett, a ferjem nagy karriert csinalt egy vilagelso cegnel magas beosztasban, az EU atlag duplaja felett keres. Allampolgarsag. Nagyon bejott. Mindez a Brexit elott.
2022. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!