Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a repülőgépen elvileg...

Ha a repülőgépen elvileg sokkal kevésbé vannak rosszul az emberek, mint a buszon vagy autóban, akkor a repülőn miért osztanak hányózacskót, a buszon meg miért nincs ilyesmi?

Figyelt kérdés

Olvastam más kérdés alatt, hogy szinte senki se volt még rosszul repülőn, sőt látni is alig láttak rosszul lévő embert, pedig sokan rengeteget repültek már. Olyat is írnak, hogy buszon vagy kocsiban általában jobban rosszul vannak az emberek ha erre hajlamosak, mint repülőgépen.

Viszont akkor nem értem, minek van minden repülőgépen hányózacskó minden üléshez? Pláne hogy még vécé is van a repülőn, míg a buszon az sincs? Sokkal logikusabb lenne akkor a buszon tartani hányózacskókat, mert statisztikailag ezek szerint buszon sokkal hamarabb lesz az ember rosszul mint repülőn. Miért fordítva van mégis?



2023. jan. 16. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja épp most írtam ahhoz a kérdéshez :D

A buszon kb fél perc megállni és kidobni a rókát az út szélére. Repülővel elég nehéz lehúzódni a légtér szélére úgy, hogy ha kidogod a fejed az ajtón akkor ne vigye le a 850km/órás menetszél. Sokkal egyszerűbb és olcsóbb berakni néhány zacskót az ülészsebekbe mint a rókát takarítgatni. De olvasgass repülős fórumokat ahova írkálnak repülésben dolgozók, vannak horror sztorik Képesek egyesek összehányni, összehugyozni úgy a gépet hogy nem szólnak a személyzetnek! Csak az utasok leszállása utáni ellenőrzéskor derül ki hogy az egyik ülés tocsog a húgytól.

Amúgy láttam már normális - mondom: normális buszon - hányózacskót. Csak ugye magyarok vagyunk és ami nincs lebetonozva és nagyobb egy szürke egérnél az visszük, lopjuk. Amit reggel a sofőr kipakol a buszban az 10 perc múlva már nincs sehol, elrakja az utas, mert jó lesz az még neki valamire.

2023. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször is repültem, senki sem volt rosszul és hányózacskót sem osztogattak. Első repülésnél volt nálam a biztonság kedvéért egy zacsi, mert nagyon rosszakat mesélt mindenkina repülésről, de pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Ha lenne rá mód, sosem ülnék koszos vonatra buszra, repülnék mindenhová :D
2023. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Flixbuson van hányászacskó. Ez nemannak függvénye, hogy hányan lesznek rosszul hanem hogy mennyire színvonalas az adott társaság.
2023. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-ashoz hozzátéve, másik oldalon meg pl a Ryanairnél nincs.
2023. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott inkább mentálisan hat rad hogy juj most repülsz…

Amúgy azért fel és leszálláskor rosszul lehet lenni, ha valaki érzékeny mint pl én…

De hányás közelében sosem voltam

Magát a repülést nem lehet érezni

2023. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!