Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta, hogy...

Más is tapasztalta, hogy külföldön nagyon nehezen engedték érvényesülni?

Figyelt kérdés

Akár a magyar közösségekben, akár a külföldiekben, általában mindig volt valaki aki rossz szemmel nézte, hogy megjelentem és csak élveztem a programokat és alám tett, megpróbált letaposni, információkat húzott ki belőlem amit később ellenem fordított vagy ha nem talált rajtam fogást akkor generált egy személyes konfliktust és azt kezdte el terjeszteni?


Gondolok itt bármire, akár egy tánccsoportra, vagy sportcsoportra, vagy akár egy sima közösségre. Mindig úgy éreztem, hogy a helyi megmondóemberek mindent megtettek, hogy letapossanak, de persze mindig a hátam mögött.


Sajnos így nehezebb is volt a barátkozás, mivel az új, friss embereket, akik még mentesek voltak ezektől a rossz benyomásoktól, szinte azonnal beszívták ezek a helyi megmondók és azzal kezdik a műveletet, hogy csakis ők a megbízhatóak és a jófejek és mindenki mást kerüljenek el.


így meg én szintén ott voltam újként de idővel senki sem állt velem szóba. Mert a megmondóemberek elkezdtek hülyeségeket terjeszteni rólam.

Nagyon nehéz megfogalmazni, hogy mi ez pontosan de remélem értitek.


2023. febr. 1. 12:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mondok egy példát, elmentem külföldön két lánnyal kirándulni, akik ismerték a helyi megmondó embereket. A kirándulás után gondolom beszélgettek rólam és az lett a vége, hogy egy alapvetően jó élményből az lett, hogy én nem is beszéltem velük azóta, de soha többé nem jöttek el velem sehova, viszont azt tudom, hogy a megmondókkal kapcsolatban maradtak.


Mivel én nem beszéltem velük a kirándulás után, és maga a kirándulás jó hangulatban telt, csak arra tudok gondolni, hogy elmesélték az élményeiket a megmondók meg azonnal beriasztották őket kitalált hülyeségekkel, meg hogy ne is álljanak velem szóba, gondolom azért, mert csírájában el akarták fojtani azt, hogy kicsit is érvényesülni tudjak, szavam legyen.

2023. febr. 1. 12:32
 2/15 A kérdező kommentje:
Viszont amikor meg én beszéltem ezekkel a bizonyos emberekkel sosem voltak nyíltan ellenségesek, de gyanús volt, hogy bizonyos kérdésekre nem válaszoltak és ha valamit ajánlottak is az mindig valami lehúzás vagy reklám volt. Hogy mondjuk egy ismerősének van eladó ez vagy az, vegyem meg, vagy fizessek be egy akciós programra. Tehát nem csak hogy madárnak néztek még be is mocskoltak a hátam mögött.
2023. febr. 1. 12:34
 3/15 A kérdező kommentje:
Remélem érthető a kérdés.
2023. febr. 1. 12:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Már tegnap megkérdezted
2023. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
nem tapasztaltam ilyet.
2023. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár havonta ide jössz panaszkodni, hogy mindenhonnan kirúgtak akiken addig élősködtél.

Emléxem, hogy még körlevelet is kiadtak, hogy sehol ne álljanak szóba veled mert link vagy.

Mit akarsz itt megint??!

2023. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
Tekintve hogy rendszeresen jössz ide ömlemgeni erről a baromságról,nagy valószínüséggel a te készülékedben lesz a hiba.....ez a szegény áldozat szerep valahogy nem áll jol neked.
2023. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nem a gyakorin kell megoldani, hanem terápiában.
2023. febr. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy külföldön (vagy itt) egy "megmondóember" számára egy vadidegen külföldi mitől lenne fontos. Megmondóemberrel (vagy hatásával) se találkoztam még. Néha előfordulnak erőszakos emberek, de azok kezelhetők.


Szóval fogalmam sincs, miről van szó, számomra az is kérdéses, létezik-e ilyen.

2023. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem karizmatikus személyiségem van én nem szegmentálom ilyen szinten hogy külföld vagy Magyarország. Mivel intelligens vagyok, piacképes szakmám van, több nyelven beszélek ezért lényegében bárhol megállom a helyemet. Sehol nem éreztem kirekesztő bánásmódot, sőt az impozáns megjelenésemnek és a határozott viselkedésemnek köszönhetően kifejezetten gyorsan férkőztem mások bizalmába akik tisztelettel tekintettek / tekintenek rám akár külföldön akár itthon.


Ez személyiség kérdése elsősorban.

2023. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!