Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akinek hányingere/fejfájása...

Akinek hányingere/fejfájása van egy 2-3 órás buszos utazás során, az repülőn is rosszul érzi magát? Vagy nem feltétlenül?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 17:57
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem rendszeresen hányingerem és fejfájásom van a buszon ha 2 óránál többet kell rajta ülni de a repülőn kutya bajom. Általában bealszom, amint vízszintesbe áll felszállás után.
2023. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor sem rossz a közérzeted, ha ébren vagy?

Egyébként neked használ valamilyen gyógyszer/étel/ital/stb a buszos rosszullét ellen?

2023. febr. 13. 18:19
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%

Nem, ha ébren vagyok, akkor simán olvasok vagy rajzolok közben.

Buszos rosszulléthez a gyógyszerek (B6, Daedalon és társai) nem segítenek, néha a gyömbér igen, van az a szárított vagy aszalt kis gyömbér kockák. De megfigyeltem, hogy melegben semmi sem segít, olyankor inkább vonatos átszállással utazom.

2023. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos én is pont így vagyok vele.
2023. febr. 13. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Husson eszedbe, a repülő nem kanyarog, és nincsenek felfújt gumikerekei. Tehát nem lehet fejfájásod se.
2023. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5!

Most, hogy mondod...

2023. febr. 13. 19:21
 7/7 Cubina válasza:

Sokan a fel- és leszállásnál vannak rosszul, és olyankor is, amikor turbulencia lép fel, vagyis fel-le rázkódik a gép, ami olyan érzés, mintha buckákon menne át a busz.

Nekem is olyankor szokott egy kis hányingerem lenni, de az út többi részén nem, mert olyankor nem is érezni, hogy haladunk.

A buszon csak akkor van hányingerem, ha olvasok, de akkor aztán nagyon.

2023. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!