Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott valaki a travelgo.ie...

Utazott valaki a travelgo.ie -vel?

Figyelt kérdés
Nem utazási csomagot foglaltam náluk, csak szállást, de jó lenne személyes tapasztalatot olvasni, mert nem igazán találok róluk véleményeket. Ugyanakkor több hasonló nevű irodát is találok, ami viszont furcsa. Az oldaluk megbízhatónak tűnik, azt megtaláltam, hogy ír cég, de a személyes tapasztalat jobban meg tudna nyugtatni.

#utazási iroda #Travelgo.ie
2023. febr. 23. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Biztos hetékony lesz majd egy noname céggel egyezkedni Írországban, olyanokhoz képest, mint akiknek nevük is meg irodájuk is van Mo-on.
2023. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm, hogy megírtad, amit magamtól is tudok, éppen ez indított a kérdés kiírására.

Olyanokat keresek, akiknek van velük tapasztalatuk. Neked van?

2023. febr. 23. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Olyan hü£yeséget csináltál, amit normális ember nem csinál. Persze, hogy tudtad, direkte azért csináltál hü£yeséget, mert annyira tudod, mi nem az. Most meg te osztod azt észt? Pfff.xD. Dehogy tudtál tecsemmit, nem lennél itt különben.


Amúgy, meg nem vagy te kérdés igazgató, pontozni tudsz, nem te ezabidmeg nit írok. Azt írok, amit mások számára is helyesnek tartok, hogy több esze legyen, mint neked volt foglaláskor.

2023. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyugodjál le, attól megnyugszol 😀

A szállás lemondható. Ellenben, ha valaki tud pozitív tapasztalatról beszámolni, akkor nem mondom le.

Igyál egyet,hátha segít 😁

2023. febr. 23. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Neked van segítségre szükséges, te nem tudsz egyedül szobát se foglalni rendesen. De inkább maradj otthon, ha ennyi kritika már kínos reakció hoz ki belőled. Nem neked való a külvilág.

Mást nem érdekel a gondod, senki nem volt még ennyire dilettáns.

2023. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Ha téged nem zavar, azért még megvárom, hátha valaki ismeri őket 😁

(Van már párezer kilométer mögöttem, nyugodj meg, bár rendkívül jólesik, hogy így aggódsz értem.)

2023. febr. 23. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!