Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A turistáknál mi ez a "fotózzu...

A turistáknál mi ez a "fotózzunk külföldi gyerekeket" mánia? Nem tartják bunkóságnak a helyi lakossággal szemben, hogy őket is az ő szórakozásukért kiállított látványosságként kezelik?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Cuki és sok lájkot hoz az instán.


Egyébként de, elég nagy parasztság.

2023. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meglepetésemre sok úti kritikás oldalakon negatívumként is említik, ha tiltakoznak a fotózás ellen a helyiek. Az ilyeneknek nem volt gyerekszobájuk?
2023. márc. 26. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én lassan újra gyerek leszek. Pesten német turista akart fotózni. Tettem egy oldalsasszét, erre ő is. Tiltakozásom ellenére is fotózott. Rendőrt emlegettem neki, mire leállt.

Vannak ilyenek.

2023. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Drew Binski youtuber volt nagyon felháborodva, mikor Csádban meg akarták ölni, amiért megkérdezés nélkül egy helyi gyereket fotózgatott. Nem is értettem hogy gondolta.
2023. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
@4 DB egy igazi istenverte nyomorult, egy rakás pénzből körberohanta a földet és semmit nem értett meg az egészből. 3 perces egyenvideókat gyártott minden országról, mondjuk az ott töltött 2 napok alatt sokkal több anyag eleve nem jött volna össze. Nem értette a helyiek problémáját, miközben nemtom hogy reagálna, ha a saját purgyéját fotózná valaki egy tükörreflexessel 5 centiről egy buszon. Fú, de gyűlölöm azt az embert.
2023. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Sose lehet tudni, hogy ki pedofil, aki fotóalbumot készít a megrendelőknek.
2023. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy netto paraszt és szenzációhajhász dolog mittomén mondjuk kenyai gyerekek vagy beduin cigány gyerekek mellett vigyorogni mint valamiistenverte fehér megmentő és lájkokat gyűjteni a hátukon. Valahogy ezt az én gyomrom nem veszi be. Haannyira nagyon közösségtámogató szeretne lenni valaki, b-ssza ki az oldalára az infót, hogy hol lehet adományozni, milyen szervezetnek, ami legit, vagy esetleg egyéb módon segíteni a közösséget, vagy akkor posztoljon arról, hogy mekkora király és szép az adott kultúra és csinálja azt a természettel, a múzeumokkal, az ételekkel, a várakkal, infrastruktúrával vagy a megmaradt romokkal, akármivel.


Az a minimum, hogy megkérdezek valakit, hogy zavarja-e ha képet csinálok (még felnőttet is!), nemhogy akkor, ha azt posztolgatni akarom.

Én még a barátaimat is meg szoktam kérdezni, hogy ha fotózgatok, hogy "a vállad belelóg a képbe, kitehetem?"

2023. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsonszi ***** válasza:

#5

Én mondjuk bírom Drew-t, bár annyi esze tényleg lehetett volna, hogy nem fotóz engedély nélkül kisgyerekeket.

Meg azért elég jó kontentjei vannak, inkább nézem őt ahogy egy papuai törzsnél tölt el napokat, mint azt hogy a legtöbb youtuber leül egy székbe azt magyaráz valamiről valami baromságot vicceskedve.

2023. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!