Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki Milánóban járatos az...

Aki Milánóban járatos az segítene nekem?

Figyelt kérdés
Milánóba utazom pár napra. A járatom hazafelé korán indul, így nem lesz buszjárat a reptérre. Hol érdemes taxit rendelnem? A Bookingon foglaljak taxit vagy a Ryanair oldalán is jó? Milyen árakkal számoljak Milánó központjától a Bergamo reptérig?

2023. ápr. 10. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Vonat se lesz még Bergamóba? Onnan mennék csak taxival, lényegesen kevesebbe kerül. És se nem a booking, se nem a Ryan oldalán foglalnék taxit, hanem a helyi megbízható társaságok egyikénél, ebben a szállásodon is biztos szívesen segítenek, de a reptér honlapján is vannak fenn elérhetőségek. (Én tömegközlekedtem, úgyhogy konkrét céget erre nem tudok ajánlani.)
2023. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
A taxit legeslegutolsó esetben próbálnám. Kb 100 euró lesz, ennyiből már rendes szállást találtok Bergamóban. Ami - bízz bennem - ezermilliószor klasszabb város, mint Milánó. Sőt, én a helyedben be sem tenném a lábam Milánóba.
2023. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Február végi tapasztalat: legjobban kijössz, ha Centrale-tól a reptéri busszal mész (tehát nem tömegközlekedés, hanem a reptéri hivatalos transzferbusz), az kényelmetlen, de 12 EUR/fő (ilyen piros színű és rajta van, hogy BGY airport transfer stb.) és egy 25 perc alatt kint van, közvetlen a bejárat előtt tesz le. Mi éjszaka érkeztünk meg Milánóba és a Centraletól kevesebb mint 6 km-ért fizettünk majdnem 30 EUR-t. Szóval a reptérig az biztos, hogy egy jó 100-as (ha mázlid van és nincs dugó), ennyit akkor sem érne meg, inkább leggyaloglom.
2023. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!