Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országokban jártatok...

Milyen országokban jártatok eddig és milyen országokba szeretnétek eljutni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 13:41
 1/8 anonim válasza:
83%

Eddig csak Angliában voltam.

Ide szeretnék eljutni:

- Szlovénia( szerelmes vagyok az országba, és közel is van)

- Olaszország, itt nem Roma az úticél, hanem inkább valami tengerparti kisváros.

- Grönland( erre az országra már nagyon régóta kívancsi vagyok) alapjáraton nem bírom a hideget, de nyáron nagyon szívesen elmennék.


Egyenlőre ez a három a toplistás nekem.

2023. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Mennék még sokfelé, rugalmas vagyok, csak egyedül már nem utazom, nem vált be. Jó utastársat pedig nehéz találni.
2023. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én az elmúlt években elkezdtem majdnem minden pénzemet az utazásokra félre tenni.

Ahol eddig voltam:

Egyiptom, Amerika, Anglia, Olaszország, Szlovákia, Franciaország és románia.

Ahova akarok menni:

Törökországon belül Cappadocia, Japán és Izland.

2023. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Eddig voltam: szomszédos országok mind, kivéve Ukrajna (Kárpátaljára egyébként elmennék, ha nem lenne ez a mostani helyzet), Lengyelország, Csehország, Bosznia-Hercegovina, Németország (Bayern), Olaszország, Vatikán, Franciaország, Monaco és Anglia

Mennék: Izrael, Norvégia és esetleg USA és Oroszország. Ezeken kívül inkább visszamennék egy csomó helyre, ahol már voltam, illetve jobban megismerném ezeket az országokat, mert pl. Németországnak és Franciaországnak csak egész kis részén voltam még.

2023. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Ahol eddig voltam : Magyarország, Szlovákia, Ausztria, Franciaország, Monaco, Spanyolország, Ciprus, Egyesült Arab Emírségek, Svájc, Görögország, Horvátország, Olaszország, Vatikán, Lengyelország, Törökország, Németország, Csehország, Észtország, Finnország, Lettország, Románia, Szerbia, Észak-Macedónia, Egyiptom, illetve jövőhéten megyek Marokkóba.


Ahová nagyon szeretnék: Dél-Afrika, Namíbia, USA, Izland, Japán, Izrael

2023. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Eddig voltam: Szlovákia, Lengyelország, Csehország, Románia, Szerbia, Ausztria, Németország, Franciaország, Olaszország, USA


Elmennék: Belarusz, balti államok, Oroszország, Grúzia, Örményország, Kazahsztán, Üzbegisztán, Törökország, Bulgária, Bosznia-Hercegovina, és ahol voltam ott is van néhány hely amit még megnéznék

2023. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam Európa országaiban , kivéve Izlandot, Írországot, Norvégiát, Finnországot, Andorrát és San Marinót. Ezen kívül a földrajzilag határeset Grúziában, Azerbajdzsánban, továbbá Kínában , Szingapúrban, Thaiföldön, az Egyesült Arab Emirátusokban, Tanzániaban, Egyiptomban, az Egyesült Államokban és Kanadában. Hazánk által nem ismert országok közül Transznisztriában voltam. Már nem létező országok közül pedig az NDK-ban, a Szovjetunióban és Csehszlovákiában.
2023. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Eddig: Ausztria, Csehország, Horvátország, Montenegró, Németország, Szlovénia


Bakancslista: Bosznia-Hercegovina, Spanyolország (idén megyek), Olaszország, Görögország, Észak-Macedónia, Albánia

2023. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!