Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországi útdíj kérdésben...

Horvátországi útdíj kérdésben segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 1 hónap múlva mennénk Horvátországba 3.5T alatti személyautóval Magyarországról.

Az itthoni útdíj árakkal tisztában vagyok,de sajnos a kintiekkel nem,mivel még sosem jártam ezelőtt Horvátországban és ott sajnos nem is E-matrica rendszer van mint itthon.

Ami érdekel,ha Letenyénél megyek át Horvátországba és Zadarig mennénk akkor összesen kb. mennyi útdíjra számíthatok mondjuk az odaúton? (Visszafele is gondolom ugyanennyi lesz majd? :D )

Találtam egy Weboldalt ahol nagyjából leírják az idei árakkal hogy mi mennyi kb. De nekem az sajnos eléggé katyvasz.

A segítséget nagyon köszönöm! :)



2023. máj. 22. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nagyon pontosan és egyszerűen megállapítható. Pl. zadar déli részéig 23,2 €. Kapus rendszer van, egy Goriciától Zágrábig, másik Zágráb utántól Zadarig (a körgyűrű ingyenes).

2023. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt van kalkulátor:

[link]


Megadod a kezdőpontot és a végpontot, kiválasztod a járműoaztályt (I) és kiköpi, hogy mwnnyi az annyi.

2023. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jövőre már remélhetőleg kérsz lesz az elektronikus matrica-rendszer, idén esetleg érdemes lehet megkérdezni az ismerősöket, hogy van-e valakinek ENC-je amire tölthetsz. Lehet kölcsönözni is, de nem éri meg [link] Megvenni már nem érdemes.
2023. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Egyébként a 2. válaszadó amit küldött kalkulátort,nagyon hasznos volt,ez alapján pontosan ki tudtam számolni. :)

2023. máj. 24. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!