Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás 7 hónapos babával...

Utazás 7 hónapos babával repülőn miben lenne neki a legjobb ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy több mint 7 hónapos babával lenne egy hosszú repülés mivel a páromnak adódott egy nagyon jó munka lehetőség de a repülő 16 órás hallásvédőt stb már be szereztünk de nem tudom mi lenne számára a legmegfelelőbb amiben utazik ez alatt azt értem hogy esetleg babahordozó vagy autós ülés ( Bár hosszú útra az nem ajánlott úgy tudom ) szeretném neki biztosítani a legkényelmesebb utazási módot. Természetes külön jegyet neki is vásároltunk így lesz külön ülés számára is ( sokat olvastam hogy valaki nem vesz neki és kézben utazik én ezt semmiképpen nem szerettem volna nem tartom biztonságosnak sem kényelmesnek ) előre is köszönöm a segítséget !❤️🙏 (negatív illetve kritizálást nem kérek köszönöm.)
2023. máj. 26. 20:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Csak kritikát érdemel egy ikyen szülő.
2023. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
22%
Első! Miért? Én hasonló idejű autós útra indultam el két gyerekkel.
2023. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
3: mennyiben releváns egy autó út ennél a kérdésnél?
2023. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj miért milyen szülő nem értem hogy jön ahhoz bárki hogy egy idegen embert akiről semmit nem tud bármilyen véleményt alkosson ?! Az ember rossz anya lesz azért mert van egy ajánlat ami az egész gyermek jövőjét meg alapozza és sokkal több mindent tud nyújtani az ember a gyereke számára ezért tényleg borzasztó szülő hozzá téve szeretném neki a legkényelmesebbé tenni az egész utat. Nem szeretem az ilyet mikor valaki csak úgy le szólja a másikat ha nem tudsz a kérdésre választ adni minek válaszolsz ? Olvasd el és tartsd magadba örülj hogy te szuper szülő vagy 🤷‍♀️👌
2023. máj. 26. 21:07
 5/25 A kérdező kommentje:
3. Sajnos csak repülővel lehet.
2023. máj. 26. 21:08
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
4: pontosan leírtad milyen szülő vagy az utazási terveddel, így alkottam véleményt. Én nem írtam magamról semmit, te nem tudod én milyen vagyok. A megérdemelt választ megadtam már, ugy latom szövegértési problémaid is vannak nemcsak szülői.
2023. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem fogok neki állni és veszekedni mint egy két éves kis gyerek. Én nem írtam utazási tervet szimplán egy kérdést tettem fel segítséget szerettem volna hátha valaki jártas már ebben és ennyi! Több kommentet pedig nem szeretnék köszönöm !😊
2023. máj. 26. 21:18
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

6: komoly gondok vannak, ha azt hiszed idejössz ezzel a kérdéssel és azt hiszed mindenki tapsikolni fog. Ha nem bírod a véleményt, akkor ne posztolj nyilvános oldalon.

Ennél csak az aggasztóbb, hogy ezt veszekedésnek hiszed. Sajnálom a családod.

2023. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én azt sajnálom hogy komolyan egyszerűen nem tudod abba hagyni muszáj ezt a szó csatát vagy akármit folytatni komolyan úgy gondolod hogy én leszek az egyetlen aki repülőre ül egy csecsemő babával ?! Szerinted ez alapján jó vagy rossz szülő egy ember?! Csak hogy tudassam veled van olyan aki sokkal kisebb babával indul el de őszintén meg mondom én sajnállak téged csak igazán ide jössz és időt szánsz arra ahogy a másikat hogy kritizáld szerintem előbb gondolkodj el te azon milyen ember vagy és milyen szülő vagy. Emberi társadalom pont az ilyen emberek miatt olyan amilyen.
2023. máj. 26. 21:29
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés nem rólam szól. Ne offold szét.
2023. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!