Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » S. O. S. Valaki repül csütörtö...

S. O. S. Valaki repül csütörtökön reggel Budapestről Lutonba? Wizzair.

Figyelt kérdés
Csütörtököm repülök Lutonba a reggel 6os géppel. 8ra leszek ott a reptéren, DE csak este 8kor érnek rá értem kijönni... vagy el kéne mennem busszal a Luton Parkway-ig, onnan vonattal a King Cross-ig. Ezzel egy a baj. Én Magyarországon egy kis faluban eltévedek, nem még Angliában. Valaki nem repül ugyanezzel a géppel? akkor ott Angliában elmutogathatná, hogy merre menjek..vagy egyáltalán mennyi pénzem bánja ezt a vonatozást, buszozást? Lehet, hogy inkább este 8ig ott ülök a reptéren, de el nem indulok egyedül :D
2010. okt. 11. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

ha tudsz angolul akkor simán meg tudod kérdezni. de amúgy nem bonyolult mert mennek ingyen buszok a vonathoz és ott csak meg kell venned a jegyet és leszállni a Kings Crossnál..

de lehet egyszerűbb lenne rögtön a reptérről busszal bemenni a Victoria-ra mert akkor csak kimész a reptér elé és felszállsz mondjuk az easybus-ra és az direkt oda visz. én mentem már mindkettővel egyik sem volt bonyolult.

2010. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amint a reptér kijáratán kiérsz, ott lesz egy csomó busz. Szinte az összes a Victoriára megy. Keresd meg az "Easybus"-t (talán az áll legközelebbi állásban), szállj fel, majd a Baker Str-i megállónál szállj le. Sétálj tovább, amerre ment a busz, amíg kiérsz egy nagyobb keresztező útra (Marylebone Rd, 1-2 perc séta), ott fordulj balra és 15-20 percet sétálj előre és ott lesz balra a King's Cross. Az Easybus Luton - Baker Str. olyan 7-8font. Vagy ha csak London a cél, nem a King's Cross, akkor menj végig a Victoriáig a busszal.
2010. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!