Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen betegen nem mennél már...

Milyen betegen nem mennél már el nyaralni?

Figyelt kérdés
Pl télen influenzával, vagy máskor nagyon náthásan, lázasan stb állapotban már későbbre raknád az utazásodat

2023. jún. 16. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha kicsit folyik az orrom, picit meghűltem az egy dolog. De influenzával felszállni egy repülőre nem csak a saját egészségedre káros, hanem egyenesen ordas nagy bunkóság-tirpákság. Aki beteg maradjon otthon! Nagyon sajnálom, tényleg, velem is fordult már elő ilyen, de ott volt az érzés, hogy "ugyan, talán nem kéne megfertőznöm egy egész gépet" meg "nem kéne elmenni fürdőzni, hogy aztán mások is elkapják".


Ha túlreagálom mondjátok nyugodta! De én már azt sem szeretem, mikor a repülőn valaki szipákol mellettem, egész úton húzza a taknyát és krákog.


Nem tudom ki hogy működik, de ha én lázas vagyok, jól esik feküdni, szobában-házban mászkálni. De nem turistáskodni. Miért tenné ki valaki magát ennek?

2023. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akár influenzával vagy erősebb náthával nem mennél el repülőútra v buszos útra, városnézés stb-re ha jól értem?
2023. jún. 16. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem.
2023. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi, akkor nálad hol a pontos határa?
2023. jún. 16. 15:13
 5/7 BeefEater ***** válasza:
57%
Nálam ott a határ, hogyha feltételezem, hogy fertőző vagyok akkor nem megyek. Ha csak szarul vagyok, de tudom, hogy nem fertőző, akkor megyek általában.
2023. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Max kisebb megfázással mennék. Ha lázam, vagy magasabb hőemelkedésem van, akkor nem mennék.

Kinek hiányzik, hogy végigszenvedjem az utat?

2023. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lázas beteg gyerekkel, felnőttel nem mennék.

Betegségből gyógyulófélben, amikor onnan még köhög egy hónapig (de orvos egészségesnek nyilvánította), szerintem elindulnék, főleg ha tengerpart a cél és nyáron. A tengeri levegő pikkpakk meggyógyítja.

2023. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!