Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok elérhetőséget...

Hogyan tudok elérhetőséget keresni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérlek segítsetek. Újpesten,a Tél utcában kell le szállni a 20E buszról. Egy építkezést keresek. Szemben vele van egy picike kis park. A 120-as busz előtte megy el. Közelben van egy Tesco. A közelben van egy vasút is. És egy eper árus. Segítsetek kérlek az építkezés címét meg találni. Én sajnos ki fogytam! Lényegében egy telefon szám kellene,vagy ha netán nevet tudnék esetleg aki vezeti az építkezést vagy bármit. Keresek valakit,akit 2 napja nem találok és ez az ember ott dolgozik. És reménykedem,hátha olvassa olyan aki a közelben él és tud segítséget! Ezer hálám annak aki segít,nagyon fontos! Köszönöm szépen a segítséget.

2023. jún. 20. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami fontos,társasházat építenek. Ezt elfelejtettem bele írni.
2023. jún. 20. 11:14
 2/6 anonim ***** válasza:
A Rózsa utcában útépítés folyik, de társasházról nem tudok...
2023. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként meg egész Újpesten nincs Tesco... :)

A legközelebbi kettő Angyalföldön van: az egyik a Váci útnál, a másik meg a Béke úton, de egyiknek sincs köze a 20E buszhoz...

2023. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajaj. Ez valami ismerkedes, ahol meselt arrol, mit csinal, es aztan nem irt tobbet?
2023. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy is,kerestem valakit aki ezen az építkezése dolgozik,de már megtaláltam :)
2023. jún. 21. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
És hol van az az építkezés?
2023. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!