Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bookingon megbízható az előre...

Bookingon megbízható az előre fizetés?

Figyelt kérdés
Szállást szeretnék foglalni, de még 100%, hogy el is tudok menni. Ha ingyenesen lemondható, viszont előre kell fizetni, akkor visszakapom a pénzem?

2023. jún. 26. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Vissza.
2023. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bookingcom egy holland hirdetési platform, nincsenek semmilyen jogai. A szállásadóktól min. 12% jutalékot kap. Ha extrém ritka esetben egy szabályszegő szállásadó nem utalja el esetleg a visszajáró pénzt, akkor sem érdekük a szállásadó ellen fordulni, hiszen belőlük élnek. Ezt talán érdemes tudni.
2023. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A 2-es hülyeségeket beszél, de joga van hozzá!


A Booking egy igen komoly világcég, amely ad a hírnevére és már két esetben is visszaszerezte nekem azt a pénzt amit a szálloda nem akart visszafizetni.

Pl. amikor bejött a covid és törölték a repülőjáratokat, a barcelonai hotel meg beintett, hogy őket ez nem érdekli.

A szállodával való többszöri hiábavaló levelezés után írtam a Bookingnak, akik telefonon is felhívtak személyesen és két hét alatt visszautaltatták a pénz a számlámra.

Természetesen nem is foglalok szállást más cégnél ha külföldre megyek, az eset óta meg pláne nem.

Vagyis nyugodtan megbízhatsz a Bookingban, csak figyelmesen olvasd el mindig, hogy melyik foglalásra mi vonatkozik.

2023. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
2: komoly szövegértési gondjaid vannak. De ott kezdődik, hogy az írást is beszédnek titulálod. Talán valaki beszél a fejedben, a visszhang is nagy ott, az biztos 😂. A foglalási oldalak belső működésébe meg végképp nem láthatsz bele ennyi ésszel kívülállóként.
2023. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

2.

Nem csak buta, de rosszindulatú is.

2023. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
5: hát persze buksika, minden elővigyázatosság csúnya dolog.
2023. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyszer pár nappal indulás előtt törölte a szállásadónk a foglalásunkat. A booking keresett nekünk egy 20%-kal drágábbat, majd visszautalták a különbözetet.
2023. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Volt már töbször is, hogy előre fizettem, aztán a szállásadó megkért, hogy töröljem a foglalást (többszörös foglalás miatt). A pénzt persze visszautalták, de kereshettem új, drágább szállást. Volt, hogy inkább másik oldalon néztem ki, és telefonon foglaltam.
2023. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!