Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan, aki...

Van rajtam kívül olyan, aki soha nem nyaralt és majdnem 40 éves? Ha igen,.miért nem volt? Vagy szégyen a mai világban, ha valaki nem utazik el nyáron?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sem volt soha szokás. Nagykorú lettem, nem lakhattam otthon és mindig kellett a pénz másra, mint ilyenre. Albérlet, kaja, suli, stb.

Később, párkapcsolatomban sem volt olyan, akivel lehetett volna bármit is. Volt rocker, ő fizetés után 2. hétvégéig haverozott, kocsmázott és addig volt pénze. Másik meg szintén élj a mának típus volt és neki se volt pénze soha ilyenre.

Mivel e saját lakást szeretnék minél előbb, nem tehetem meg, hogy kiadjak több 100 ezre ilyenre. Meg egyedül nem megyek.

Az én életemből ezert kimarad ez a dolog..


2023. jún. 28. 10:57
 1/10 anonim válasza:
27%
Ki nem szarja le mások mit gondolnak. Oviban még elmegy, hogy ez meg az ciki, de felnőtt korban már nem. Én voltam nyaralni több évben is, de nem egy nagy szám, úgy hogy mostantól legfeljebb állatkertbe megyek.
2023. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem az eletedbol marad ki hanem konkretan az eleted marad ki. Az utazas a vilag legjobb dolga.
2023. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

"szégyen a mai világban"


Nem szégyen, csak kellemetlen.

Főleg a mai világban, amikor fillérekből is el lehet utazni. Amikor már 5-10ezer Ft-ból át tudsz menni pl Bécsbe várost nézni vagy adventezni.

Vagy 10-20ezerből már repjegyet tudsz venni, stb...stb...

Amúgy kizárólag a te dolgod, és mivel csak ilyen iszákosa/drogos lumpen alakokkal kavarsz így nem is lesz olyan aki ezt számon kérné rajtad, vagy akivel közös témátok lenne az utazás.

2023. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyedül nem fogok nyaralgatni.
2023. jún. 28. 12:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem az a nyaralás, ha innen külföldről családot látogatok. De máshová nem jutok el.
2023. jún. 28. 12:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezelőtt macskák voltam, miattuk nem tudtam menni sehova hosszú távra. Most a kutyákkal könnyebb lenne.
2023. jún. 28. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Kezdd el most, mert utazni, nyaralni, pihenni nagyon fontos és szüksége van rá a szervezetünknek.
2023. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mint tudjuk, a macska- és kutyatartás nem egy olcsó hobbi pláne akkor, ha több kutyád is van.

Rengeteg pénzt elvisznek az oltások, tápszerek, eledelek, felszerelések és az állatorvos sem olcsó manapság. Ez alsó hangon is több tízezer Ft havonta.

Így nem is csoda, ha nem futja másra.

2023. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kutya mellett tudnék menni, e egyedül nem fogok.
2023. jún. 28. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen gyakorlatilag kimondható, hogy a kb. fél életed letelt.

Ilyenkor szokták az emberek végig gondolni, hogy mire vitték eddig, milyen a családi ill. a vagyoni helyzetük. Hány gyerekük van, milyen autóra, lakásra, vagy családi házra futotta, hányszor mennek nyaralni évente, és a hasonló életkorúakhoz képest előrébb vagy hátrább tartanak.

Az írásodból úgy tűnik, hogy nálad a nyaralás a legkisebb probléma...

40 évesen a fiatalságod már elmúlt, a szépséged -ha volt- szintén elmúlt, vagyis ezekkel már nem tudsz érvényesülni nőként és ahogy korosodsz, hamarosan "láthatatlan" leszel a "húspiacon".

Ezeket nem bántásból írtam, csak itt az ideje, hogy sürgősen változtassál az életeden, mert különben soha nem lesz lakásod.

Főleg, ha a lúzer pasasokat vonzod továbbra is.

2023. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!