Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Honvédelmi tábor?

Honvédelmi tábor?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyanok akik voltak már honvédelmi táborban?

Ha igen milyenben, hány évesek vagytok, milyen neműek, mi a tapasztalatotok?



2023. júl. 20. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, harcos táborban, 17 éves férfiú.


Mi nagyon élveztük, fárasztó, megmozgatnak rendesen. Igazából teljesen a tisztektől függ, hogy mennyire szigorú. A napirend általában 6 órakor kelés, aztán reggeli torna, aztán reggeli, foglalkozás, ebéd, foglalkozás kb. délután ötig, de olyan is volt hogy este tízig volt foglalkozás és a terepen uzsonnáztunk meg vacsoráztunk.

Egyébként nem fogsz éhezni nehogy azt hidd, annyi kajátok lesz hogy nem bírjátok majd legyűrni.

2023. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én annó az egri katonai gimnázium nyári táborában voltam, mert ingyenes volt. Ennek vagy 30 éve. Nem akartam katona lenni, de egy hetes ingyenes taborozas jol hangzott, sajnos mi sosem engedhetunk meg nyari tabort.


Jó móka volt, annak ellenere, hogy sosem erdekeltek a fegyverek, a celbaloves is nagyon jol ment.

2023. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!