Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A közeljövőben megyek majd a...

A közeljövőben megyek majd a tengerre. A kérdés az h lekéne borotválnom a lábam? Elég szőrös

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nincs olyan, hogy kéne. Ha te akarod, megteszed. De ne tedd társadalmi nyomásra, másoknak megfelelni akarásból.
2023. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy akarod.
2023. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Brit tudósok bebizonyitottak, hogy a cápák szeretik a lábszőrt. Én leborotválnám...
2023. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
🤣🤣🤣 attól függ milyen nemű vagy
2023. júl. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3

Azt is bebizonyították, hogy ha egy holdfényes éjszakán pocsolyába lépsz valszeg vizes lesz a lábad xd

2023. júl. 31. 11:35
 6/16 A kérdező kommentje:

#4

Fiú vagyok, nem állna szándékomban leborotválni a lábam, csak több ismerősöm mondta hogy ilyenkor így szokás

2023. júl. 31. 11:37
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát az ismerősöd hol nevelkedett?

NŐKNÉL szokás és elég undorító lenne egy szoros no… ettől függetlenül egy no is dönthet úgy hogy szoros akar lenni


Férfiként az a ritka aki borotválja

2023. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na köszi, végre egy válasz ami mondd is valamit
2023. júl. 31. 11:44
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen rád van bízva, nincs ilyenfajta dresscode vagy inkabb bodycode a tengerparton.


Az orrszőrt érdemes levágni, mert nem túl esztétikus, a lábszőrrel szerintem nincs gond.


Bár lehet, hogy a mostani metroszexuális tinik már kiröhögik, ha szőrös egy férfi lába.

2023. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem semmiképp.

A borotvált lábú pasik sem túl esztétikusak nekem, de egy borostás lábú pasi übergáz...

Márpedig ha nagyon szőrös, akkor kb. borotválhatod naponta, ha meg nem annyira szőrös, akkor természetes formában sem lehet kirívóan csúnya.

És akkor még azt a lehetőséget se vettük számításba, hogy esetleg nem bírja a bőröd a borotvát, illetve azt a tényt, hogy frissen borotválva nem ajánlott fürdeni.

Szóval mérlegelj, de én nagyon nem javaslom.

Örülj, hogy pasi vagy és nem muszáj :)

2023. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!