Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Luxus elmenni egy évben...

Luxus elmenni egy évben egyszer a Maldív szigetekre?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2023. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
20%

Nem. 2-3millióbol már nagyon szép utat lehet összerakni a Maldivra 2 főnek.

Évente egyszer bőven belefér, még kevés is ha valaki szeret utazni.

2023. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem luxus csak ostobaság.
2023. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
2: egy Maldív-szk-i nyaralás minden, csak nem utazás.
2023. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább "felesleges luxus".

Én is voltam 1x, imádtam, igazi nászutasoknak való hely, tökéletes volt, DE biztos nem mennék évente.

Egyrészt annyi trópusi hely van azon kívül, ami érdekesebb, több a látnivaló, másrészt már csak azért is mennék punnyadni másodjára mondjuk Bora Borára, Arubára, Dominikai Köztársaságba stb. hogy összehasonlítsam a két helyet.

Aktív nyaralásra meg ott van trópusi helyek közül pl. Kuba, Mexikó, Belize, vagy Ázsiában pl. Srí Lanka, Bali, Kambodzsa, de még Thaiföld is.

Mindenhol lehet mást is csinálni a tengerpartozáson kívül. Minden évben másik trópusi helyre menni: nekem ez a (luxus) álmom :)

2023. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Igen, luxus.
2023. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%
5, pontosan. 2x voltam maldivon de 10 év különbséggel, ennyi idő után már újra érdekes és vissza vágyik az ember. Minden évben hülyeség lenne visszamenni. Annyi egzotikus hely van amit érdemes felfedezni, bakancslistára tenni.
2023. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 Hálistennek sok hellyel össze tudom hasonlítani, de most betegség miatt nem tudok aktívan utazni, inkább csak amolyan pihenésnek/regenerálódásnak szánnám.
2023. szept. 6. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
8: Jó lesz valamelyik bánya tó is. Jobbulást és kellemes passzív utazást!
2023. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oda is szoktam menni, erdő közepére is kis házikóba is, fel a hegyre is, imádom a természetet, de köszi!😉
2023. szept. 6. 21:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!