Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » New York, vagy Dubaiba érdemes...

New York, vagy Dubaiba érdemes elmenni inkább?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik szebb, melyiket érdemesebb megnézni? (Én Dubai felé hajlok inkább, mert nem tudom NYC milyen)

2023. szept. 28. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Csakis Hajdúnánás.
2023. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Dubaiban megnézheted a hivalkodó gazdagságot, millió megkötéssel és megalkuvással.

New Yorkban megtapasztalhatod a szabadságot, az élet valódi lüktetését.

Szerintem ezerszer New York mint Dubai!

(mindkettőben voltam, tudom miről beszélek)

2023. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

New Yorkban megtapasztalni a szabadságot? Aha. 32 éve élek itt. Hát szabadság az pont nincs.

Én Dubaiba mennék.

2023. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Hááát... mit szeretnél látni?

Dubaival kapcsolatban egyetértek a 2. valaszadóval, de azt is hozzátenném, hogy pont ezért nem is voltam még ott.

Katarban igen, persze nem ugyanaz a kettő, csak kicsit hasonló, de abból is elég volt az a pár óra átutazóban.

New Yorkon is csak átutazóban töltöttem pár órát, éjszaka sétáltunk egy kicsit Manhattanben, megnéztük az Empire State Buildinget, átmentünk a Brooklyn-hídon, onnan megnéztük a Szabadság-szobrot, ettünk egy híresebb helyen egy hambit, es ennyi. Bőven elég is volt.

Annyi érdekesebb hely van...

Csak New Yorkért biztos nem utaznék annyit, így talán Dubait mondanám. Ha az amerikai kontinensen lenne más érdekes, amit megnéznék, akkor útbaejteném New Yorkot (bár Ázsia számomra érdekesebb országai felé is gyakran Dubaiban kell átszállni, tehát útbaejteni azt is jó lehet).

2023. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
*Yorkban
2023. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Aki New York-i az inkább Dubaiba menne, de szerintem a dubai meg New Yorkba. Szabadsága annak nincs, aki fut a napi pénze után. Nem is azokról szól a bejegyzés.
2023. szept. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

3 - New Yorkban a szabadságodat csak a szellemi kapacitásod korlátozhatja.

Esetedben ezen nem csodálkozom.

2023. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne mongyuk mar ilyeneket
2023. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése, preferenciái. Rengeteg fotó, video, élménybeszámoló és egyéb utazási tanács elérhető a neten. Nézd meg, hogy hol mik a főbb látnivalók, program ajánlatok és hogy téged melyik vonz jobban.


New York történelme Európához képest rövid, de mégis csak egy organikusan kiépült metropolisz, ahol rengeteg az amerikai/világtörténelemben és gazdaságban jelentős helyszín megtalálható, nem utolsó sorban rengeteg film és sorozat is itt játszódik, amik forgatási helyszínein is járhatsz.


Dubai a sivatag közepén mesterségesen épült fel, semmi természetes nincs benne, mert mindent csak azért építettek oda, mert volt rá pénz és megteremtették rá a technikai lehetőségeket.


A maga módján mindkettő egy csoda, csak teljesen más módon es más szempontokból.


Én eddig még csak New Yorkban voltam, nagyon tetszett, bármikor visszamennék, hosszabb időre sem hiszem hogy meg tudnám unni.


Dubaira is kiváncsi vagyok, egyszer szeretném megnézni majd, de ez a késztetés bennem nem olyan erős, hogy hamar sort akarjak rá keríteni, mert szinte minden más úticél beelőzi a listámon.

2023. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"nem tudom NYC milyen"

Akkor hogy lehet, hogy Dubairól tudod, hogy milyen?

2023. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!