Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik folyton utazós képeket...

Akik folyton utazós képeket posztolnak, azok miből utaznak?

Figyelt kérdés

Nem irigységből, de tényleg kíváncsi vagyok. Ennyi szabitok van? Vagy utazás közben dolgoztok? Melyik cég engedi ezt meg? Vagy kiposztoljátok a régi képeket?


Több ilyen ismerősöm van, akik kb két hetente kiposztolják, hogy most hol síelnek, hova utaztak, melyik tengerparton vannak. Ha kocsit bérelnek, akkor egy cabrio alá nem is lőnek. Ha meg épp otthon vannak, esküvőznek, drága étterembe járnak?


Tényleg ekkora a jólét vagy csak én vagyok ilyen csóró? 😂



2023. okt. 1. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A munkámból adódóan bárhol tudok dolgozni, csak a laptopomra van szükségem.
2023. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem van egy kolléganőm, ő 40 éves korára elérte, hogy 40 országban volt.

Neki úgy van, hogy a szüleitől kapott lakást. Akkor a munkahelyen olyan 520-530 körül kapunk, de ő mellette még jár másodállásban, szal 600 körül megkeres. Havi 300-at szerintem simán el tud rakni.

Annyiból ha időben tervezel, simán lehet menni évente 2*.

2023. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Olyan munkám van, hogy csak a laptopom és internet kell hozzá és heti 2-3 napot dolgozom. Így a barátommal rengeteget utazunk mi is.
2023. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Privátban tudnátok írni erről? Sok mindenre kíváncsi vagyok. Vagy akár ide is.
2023. okt. 1. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Előbb neked kell megírnod, hogy mikre vagy kíváncsi.
2023. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon egyénfüggő. Azért egy utazás ma már nem olyan nagy költség hála az olcsó repülőknek és szállásoknak. Egy átlag kétkeresős pár összehoz havi 700 ezret, ebből némi spórolással albérlet mellett is kijön havi egy út. Csak ki kell venni egy-két szabadnapot és hozzácsapni a hétvégéhez.
2023. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, ha amúgy takarékosan élsz, akkor egyedülállóként vagy gyermektelen párként nem kell egy vezetői fizetés ahhoz, hogy az olcsóbb városlátogatások néhány havonta összejöjjenek. Forgalmista, kontroller, rendezvényszervező - csak néhány példa, hogy az ismerettségi körömben milyen munkakörökkel foglalkoznak a rendszeres utazók.
2023. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Privatban leirni, milyen vegzettsegek, kepessegek, gyakorlatok hianyaban nem tudod elkepzelni?
2023. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5) főként arra, hogy melyik cégnél, mikyen pozi, és milyen a fizetés.
2023. okt. 2. 22:32
 10/11 anonim válasza:
Hello. Én évente 2-3x utazok külfökdre a barátnőmnel. Átlagosan 1+2 hétre nyáron. Illetve télen 3-4 napra. Átlag feletti a fizetésünk. De nincs milliós fizetésünk. Utazáson szoktunk spórolni. Keressük az olcsó repülőjegyeket vagy buszozunk. Különben vannak olcsó utak amik az alacsony ár ellenére sem szarok. Tapasztalatból mondom. Nem kellenek miliók az utazáshoz. Plusz sokszor a legolcsóbb éttermekbe eszünk a legjobbat :D . A drágákkal sokszor befürödtünk már!
nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!