Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová lenne érdemes költözni...

Hová lenne érdemes költözni Európán kívül?

Figyelt kérdés
Szép napot nektek! Kétség sem fér hozzá, hogy minél előbb el akarom hagyni ezt az országot, hogy miért abba most nem mennék bele, mert félő, hogy meg holnap ilyenkor is ezt a kérdést írnám :D.Alapvetően egy csendes, nyugodt és zárkózott típus vagyok(már-már antiszociális)így olyan helyet keresek a nagyvilágban, ami csendes, elzárt és ahol teljesen egyedül lehetek és szabad lehetek.Európán kívül gondolkozok, mivel véleményem szerint ezen a kontinensen nincs ilyen ország.Tudnátok olyan országokat, térségeket, városokat mondani, ami ráillik a fent leírtakra? Szívesen meghallgatok bármit.A pénz nem lenne akadály(mindenféle nagyképűség nélkül).Mivel szeretem a havat és a hideget így a szibériai térség nagyon vonz.Természetesen tisztában vagyok vele, hogy bárhová megyek a nyelvtudás elengedhetetlen!
nov. 9. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Izland.
nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
80%
Grönland
nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Déli-Georgia és Déli-Sandwich-szigetek
nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó és akkor most komolyra fordítva a szót.Bár én vagyok a hülye mit is vártam itthon csak a bohóckodás megy mindig.
nov. 9. 21:03
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Alaszka.

Medvesprayt ne hagyd itthon.

nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például Los Angeles az álmom. Számomra az a tökéletes hely/terület, mert ott van gazdaság, gazdagság, sztárok, kannabisz, szép házak, szép autók stb. Ha bárhol lehetnék, biztos hogy Los Angeles lenne.
nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Örményország
nov. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez eddig mind európai ország amit írtak, az egyik meg nem is ország. A bohóckodás most nem jött be. Én szerintem ha végiggondolom az összes országot, és azoknak demográfiai, biztonságpolitkai helyzetét én Argentínát mondanám.
nov. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Tibet,Chile,Peru
nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Alaszkáról mi a véleményetek?Kérlek titeket amennyiben csak bohóckodni akartok, úgy inkább ne írjatok ide semmit!!!
nov. 11. 16:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!