Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt a természeti legszebb...

Mi volt a természeti legszebb hely ahol valaha úsztál? Lehet ez belföldi, vagy alig ismert tó, folyó, tenger- a lényeg hogy jól lehessen úszni benne (hullámok, hőmérséklet) és nem medence, hanem szabadvíz.. de gyönyörű

Figyelt kérdés

nov. 17. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a víz csodálatos, vagy inkább a környezet?

Ha a víz a lényeg (szín, tisztaság, élővilág stb.), akkor az Indiai-óceán a Maldív-szigeteknél.

Esetleg a Shark Ray Alley Belize-ben, de ott az a sok hal (rája, cápa stb.) volt hihetetlen.

nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkább a környezet azt hiszem. Szóval maga az úszás azért nyugalomban telhessen, ne kelljen cápákkal vagy nagy hullámokkal küzdeni közben.. de amit látsz úszás közben az legyen szép. (Persze ez gyakran eleve szép a természetes vizek közelében.. hacsak nem zsúfolt és elüzletiesedett strand.. )
nov. 18. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Maldív szigetek, annak pedig különböző pontjain, a látótávolság hihetetlen nagy a bíz alatt, mindenhol korallok, hatalmas kagylók, színes halak.
nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, en puhany vagyok, de Fairy Pools Skociaban.

Angliaban is vannak szamomra legszebb meses volgyekben, erdovel korulvett patakbol kis medenceve alakulo vizek. Bazi hidegek, az ido se jo, de nekem meg a matrai meg budai kirandulasokbol ismeros gyerekkori alom.

nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szlovéniában rafting túrán a hegyi folyóban. Bovec mellett.
nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha magának a helynek és a környezetnek kell szépnek lennie, akkor Mexikóban a Karib-tenger Tulum partjainál, háttérben a maja romokkal. Vagy az Ik Kil cenote, de az inkább érdekes különleges.


1-es voltam.

nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Caritai öböl Jáván a Krakatauval szemben.

Bár a tengerszorosnál jelzik a nagy fehér cápa veszélyt, a helyiek szerint csak a vulkán környékén fordulnak elő.

nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Madeira, Atlanti Óceán.
nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Holt tenger - ott még én is tudok úszni :)
nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Indiai-óceán, Maldív-szigetek, egy csoda.
nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!