Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak egyesek külföldi...

Hogyan tudnak egyesek külföldi utazást megengedni maguknak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én nézem rossz helyen de olyan brutális szállás árak vannak hogy még külföldi jövedelem mellett is sok.

USA-ban élek és gondolkodtam rajta hogy elmennék Newyorkba. A repülő jegy nem draga mert innen csak nehany ora repülés nekem. Airbnb-n viszont 200 dollar alatt alig van Manhattanben. Forintba átszámolva kb 70 ezer forint a szállás naponta. Én csak 1 hétvégére mennék de aki Magyarországról megy, az gondolom minimum egy hétre elmegy, igy már csak a szállás 7 éjszakára közel fél millio ft.


jan. 1. 03:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked az USA-ban élve gondot jelent egy new yorki hétvége, akkor nálad valami nagyon nem stimmel.
jan. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy minden turista Manhattanben foglal szállást. Egyébként meg bárhol a világon látni a felfújhatómatracésreggelin ezer dollár körüli árakat is. És nyilván valaki kiveszi.
jan. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy konkrét városban megnéztél egy konkrét oldalon pár szállást, rájöttél hogy Te ezt nehezen tudnád kifizetni és az a kérdés fogalmazódott meg benned hogy egyáltalán emberek hogy tudnak külföldi utazást megengedni maguknak?:D Mert miért? Mi köze van ennek ahhoz a történethez, amit leírtál?
jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

„USA-ban élek”


Szia, én meg III. Karcsi vagyok, a brit király

jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

New Yorknál kevés drágább úticél van a Földön.

Kicsit olyan ez, mintha bemennél egy Ferrari szalonba, aztán értetlenül kijönnél, hogy nem érted, hogy az emberek hogy tudnak autót venni maguknak.

jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Persze az USA-ban élsz. Én meg a húsvéti nyuszi vagyok. Tavaly voltunk New Yorkban. Mt Vernonban airbnb 100$ volt éjszakánként négyen voltunk 25$/kopf. Az azért nem olyan egetrengető. Persze nem a legjobb környék de nem egy Bronx
jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"USA-ban élek"

És a bevándorlási hivatal is tud erről? :D

jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem Manhattanben kell megszállni, hanem Queensben, Brooklynban, esetleg New Jerseyben (bár onnan még hozzá kell számolni a közlekedést). Ezeken a helyeken lényegesen olcsóbb, 80-150 dollárért egész (2 hálószobás) lakást tudtam bérelni ezeken a helyeken.
jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok helyen voltunk már nyaralni Amerikában és Europában is. Mindenhol max 20 000-30 000 ft volt egy éjszaka. Még Las Vegasban is az egyik szállodában 3 éjszaka ha jól emlékszem 120 000 ft volt. És az Las Vegas!

Szóval kérdező te vagy az idióta.

jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik világvárosban (így New Yorkban is) lehet AirBNB szobát bérelni max. 25-30 ezerért egy éjszakára, ha

-Nem ragaszkodsz ahhoz, hogy a mainstream turistalátványosságok nem közvetlenül az ajtó előtt vannak, hanem vállalsz fél-egy óra utazást. Ez nagyvárosokban még csak nem is a külvárost jelenti.

-Nem az utolsó pillanatban akarsz foglalni, hanem 2-3 hónappal utazás előtt. Bár néha last minute is ki lehet fogni.

-Nagyon sokat lehet spórolni, ha kevés értékeléssel rendelkező, vagy akár értékelés nélküli helyet foglalsz le. Ezeket fél-harmadáron ki lehet fogni, aztán figyelni, hogy közben milyen értékeléseket kap. Ha nagyon gázos, még mindig le lehet mondani. Vagy ha erre nincs mód, mert rövid az idő, nem megy más előtted, akkor nekem mindig be van készítve B-tervnek egy olcsó szálloda is. De én már többször foglaltam így és sose bántam meg. New Yorkban pl. egy hatalmas lakást béreltem tavaly napi 25 ezerért.

jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!