Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 1,3 millió forintból milyen...

1,3 millió forintból milyen utazás hozható ki ha egyedül mennék és 2-3 hetet maradnék az adott országban? És utazási irodával vagy egyénileg érdemes menni inkább ha eddig egyedül csak Európán belül voltam külföldön utazni, de jól tudok angolul?

Figyelt kérdés

Ezekben gondolkoztam: Thaiföld, Mexikó (Yucatán-félsziget), Namíbia, Mongólia


27/F



jan. 12. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én balira mennék.Full olcsó ott minden,a repjegy drága de utána a szállás irtó olcsón kihozható és a kaja is.
jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2016-ban voltam Mexikóban, 2018-ban Thaiföldön.

Sajnos a mai árakkal ezért nem vagyok tisztában, csak azt tudom, hogy akkor ketten bőven kijöttünk volna ennyiből, igaz, hogy sajnos mi kevesebb ideig tudtunk maradni. Persze nem irodával mentünk, hanem én szerveztem, ráadásul nekem is Mexikó volt az első saját szervezés, előtte mi is irodával voltunk mindenhol.

Az viszont biztos, hogy ha választanom kellene a kettő közül, akkor Mexikóba mennék, sokkal jobban bejött, imádtam a maja romokat és a Karib-tengert, sokkal szebb és tisztább volt a víz, mint Thaiföldön.

(Amúgy Belize is nagyon tetszett azon a környéken, ennyi idő alatt akár oda is átnézhetsz, életem élménye volt a kisrepülős repkedés a Nagy Kék Lyuk fölött.)

Az általad felsorolt másik két helyről viszont semmi infóm nincs, ezek szóba sem jöttek nálam célkénz, ezért még olvasni sem sikerült róluk eddig érdemlegeset.

jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mexikó már nem az a olcsóságsziget, mint régen volt. Thaiföldön is emelkedtek az árak (covid után kb. megduplázódott), de még azért olcsóbb. Én ezért inkább Thaiföldet mondanám, viszont a kettő teljesen eltérő kultúra, szóval ezt neked kell eldöntened, hogy melyik érdekel jobban.


Amúgy egyéni szervezésben sokkal jobban kijössz, mint utazási irodával.

jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mongoliat felejtsd el, tapasztalatlan utazokent egyenileg nem fogod tudni bejarni.
jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Mexikóba vagy Peruban mennék, de én tudok spanyolul. Még Kuba is klassz hely.
jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Az összes említett országban kihozható 3 hét ennyiből, de ha a repjegyet is bele kell érteni ebbe, akkor ésszel kell költened. Nem kell ultrafapadosan csövezni, de ne is 4 csillagos szállodákban és privát, vezetett túrákban gondolkozz. Természetesen saját szervezésben értendő ez, egy utazási iroda ugyanezt 50-100%-kal többért csinálná meg, hogy nekik is legyen hasznuk rajta.
jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Guatemala
jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem a párom vitt el nemrég Cancúnba meg Kubába, az egész kijött fejenként 1-1,2 millióból úgy, hogy 4 csillagos hotelekben szálltunk meg, jó éttermekben ettünk és minden nap csináltunk programokat (pl. snorkel, barlangban úszás, xcaret park, Isla Mujeres, Havannában táncos est meg ilyenek). Mexikóban amúgy a programok a drágák, pl. aquapark belépő 80 ezer / fő, na oda mi inkább nem is mentünk, aquaparkba otthon is lehet menni ennek a töredékéért :D
márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!