Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez komoly, hogy emberek azért...

Ez komoly, hogy emberek azért panaszkodnak a neten, mert a hóhelyzet miatt, késik több órár a gépük a trópusi úticélról?

Figyelt kérdés
Nézem az instán, és tele vannak a sztorik ilyenekkel? Ilyenkor picit irigylem őket.

jan. 18. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért irígyled őket, mert késik a gépük?

Vagy mert a trópusokról jönnek? De ahhoz mi köze a hóhelyzetnek meg a késéseknek?


Amúgy miért ne lehetne bosszantó a járatkésés bárhonnan, bármilyen okból?

Én sem örültem volna neki anno, mert ha nem pont hétvégére esett az érkezés, akkor általában másnap már dolgoztam, elég kellemetlen ezt tizen-huszonórás utazás után alvás nélkül kibírni, ha a késés miatt arra már pont nem jut idő...

jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak megsúgom, az Instagram algoritmusa olyan tartalmat dob fel, amilyet te nézni szoktál. Tehát nyilván, ha nyaralós embereket nézel akkor azokat fogja mutatni.
jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Te orulnel neki ha kesne a geped?
jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg ha neked nem telik rá, akkor ők se menjenek? Vagy ha már túl jó dolgukban azt sem tudják mit kezdjenek magukkal, vegyük el tőlük amijük van? Esetleg egy kis dádával nyomatékosítva? Történekemkönyv, megvolt már?
jan. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!