Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Létezik olyan képkeret ami...

Létezik olyan képkeret ami úgy néz ki mint egy világtérkép és azon belül az országokba bele lehet rakni a képeket ahol jártunk? Nagyon imádnék egy ilyet.

Figyelt kérdés
jan. 21. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ahhoz óriásinak kellene lenni, hogy mondjuk Ausztria helyére egy értékelhető képet lehessen betenni...

Nekem inkább egy olyan kaparós sorsjegy-szerű falitérkép kellene, amin le lehet kaparni az országokat, ahol már jártál :)

jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy hatalmas világtérkép posztert és gombostűvel feltűzöd a képeket vagy kivágod és ráragasztod az adott országra.
jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én legfeljebb alkalmazást tudok elképzeli, ami bele tudsz nagyítani egyes pontokba.

San Marino, Lichlinstein, Vatikán igen pici. De sok más aprócska ország létezik.

És mellete pl. Kína. Ha jártál ott, néhány kép beborítja az egészet?

jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Itt jártam"
jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerősék állandóan utaznak, nekik van egy átlagos világtérképük, minden helyen 1-1 gombostűvel és "zászlóval", ahol jártak. Emellett van egy faluk, ahol a legjobb képeket felirattal kirakták.


Igaz, ők szerintem már több mint száz országban jártak, sok helyen többször, nincs az a térkép ami ezt megoldaná.


De én is gondolkozom ilyen megoldáson, pedig "csak" Európát jártam be, de így sem férne el sehogy.

jan. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!