Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a foci EB-re ki szeretnék...

Ha a foci EB-re ki szeretnék menni, akkor legkésőbb mikor érdemes elkezdeni megszervezni az utazás megszervezését?

Figyelt kérdés
A kölni meccs van tervben. Először utaznék az Eb-re.

jan. 28. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb, mert pl. szállásárak már most is nagyon magasak arra az időszakra. Meccsjegyet sem lesz egyszerű szerezni, hacsak nem sorsoltak ki.
jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sorsoltak ki. Ezért csatlakoztam a jegyüzérmentes Facebook csoportba. De ott akinél van jegy az csak cserélni akar, eladni nem. És nem tudom, hogy meddig várjak.
jan. 28. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mire várni ha komoly a szándékod.
jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De másképp nem fogok tudni jegyet szerezni. Csak ha kivárom, amíg lesz eladó jegy. De nem várhatok az örökkévalóságig. Így meg, hogy nem biztos, hogy lesz jegyem, nem biztos, hogy érdemes nekiállni leszervezni. Ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy tudjam, hogy mikor kell elengedni a dolgot.
jan. 29. 07:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Foglalj lemondható szállást...
jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi Stuttgartba megyünk a skót meccsre, 2 pár, két szoba, vagy két hálós lakás kell. Bent a városban már képtelenség 4 főre 3 éjszakára 1500 euró alatt szállást találni. Percről percre egyre kevesebb és drágább ajánlatot találtunk.

Végül a környező kisvárosokban találtunk még olyan 7-800 eurós összegben szállodát. Kisebb falvakban vannak egész házak, apartmanok 500 euró környékén, de az azonnali fizetős.

Szerintem már most érdemes legalább visszamondhatót foglalni, persze ha még jegy sincs... És még csak január volt

febr. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a szállás miatt kérdezem, hanem az oda-vissza út miatt is kérdezem. Mivel jelenleg semmilyen jogosítványom sincs.
febr. 1. 08:09
 8/9 anonim ***** válasza:

A Wizz indít járatokat az EB idején, oda-vissza 120 ezer/fő.

Ha nincs kocsid és jogsid, akkor sztem csak a Flixbus marad ami olcsóbb, esetleg vonat. Ott már jó a német tömegközlekedés, sőt állítólag a jegyhez ingyenes tömegközlekedés jár

De rövid időn belül el kell kezdened szervezkedni, mert napról napra drágul minden. A városban már most sem találsz korlátozott pénztárcának megfelelő szállást. Mondjuk függ az életkortól is mert 20 évesen elaludtam a búzatáblában is, vagy pályaudvaron félretolt karambolos vagonokban, de nagyon ciki lenne, ha még mindig itt tartanék

febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elég kalandvágyó vagy, akkor stoppolás és couch surfing segíthet faragni a költségekből - persze kellően sok bizonytalanságért és kényelmetlenségért cserébe...
febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!