Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt olyan utazasotok ahol...

Volt olyan utazasotok ahol elakartak rabolni,megverni,eroszakolni,meglopni,vagy valami negativ dolog tortent veled?

Figyelt kérdés
Leirod a sztorit?
febr. 4. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Volt. Éjszakai vonaton mindenedet zárd. Ellopták a pénzem.
febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Közvetlen atrocitásom nem volt. Dolgaimat lopták már el. Táskát vonatról, fényképezőgépet táskából villamoson, stb. Az rendszeres volt, hogy a kalauz jelezte, hogy zsebesek/cigányok vannak a vonaton. Tudja konkrétan kik azok, de mivel van jegyük nem tehet semmit, ezért mindenki figyeljen oda.


Olyan eleve rendszeres volt, hogy vonaton felszálltak alakok akik végig járták a kocsit majd leszálltak. Gondolom ha láttak valami vihetőt azt vitték.


Nem egyszer volt olyan, hogy cigányok járták végig a vonatot mindenkit vizsgálva. Biztos ami biztos alapon leszálltam korábbi megállónál Pesten belül. Másnap hallottam a hírt, hogy valakit azon a vonaton megkéseltek miközben ki akarták rabolni.


Főleg női ismerőseimnek vannak rémsztorijaik. Nem egy ismerőssel megesett, hogy odaült melléjük férfi aki fogdosta őket, vagy elkezdett maszturbálni.

febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt akartam írni, mint az 1.

Horvátországba mentünk, és éjjel arra keltünk, hogy piszkálják kintről a kilincset (egyedül voltunk az egész vagonban, utószezonba mentünk 😀).

Szerencsére a kaller szólt előre, hogy mindent zárat zárjunk alaposan, így nem jutottak be, aztán mikor férjem kiordított, akkor leugrottak a vonatról és láttuk, hogy elrohantak a sínek között...

febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fura és szomorú, hogy ennyien tudnak ilyesmiről beszámolni. Én nő vagyok és sokat utazom egyedül bel-és külföldön is, de sosem történt még velem ilyesmi. A Balkánon sem és Borsod megyében sem.
febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Egyiptomban voltunk, a hotel recepciósa mondta hogy van a hotel mellett egy parkoló ami a hotelhez tartozik, ott lehet nyugodtan parkolni ingyenesen. Amikor este leparkoltunk állt ott néhány férfi és elkezdték mondani hogy fizessünk, fizessünk. Hiába mondtuk hogy a recepción azt mondták ez a hotel parkolója. Már kicsit kiabáltak. Végül párom adott nekik valamennyi pénzt. (Nyilván jegyet meg semmit nem adtak, plusz láttuk hogy mások is simán ott parkolnak le...). Azért másnap reggel kicsit féltem beülni a kocsiba, hátha valamit csináltak vele (pl gumi kiszúrták).

Szintén itt a bazár részen végigsétáltunk, párom akart venni egy sporttáskát. Amig ő az eladóval beszélgetett, hozzám odajött egy fiatalabb csávó (talán másik eladó), és elkezdett kérdezni mindenfélét hogy ő a párom-e, miért csak a párom és nem a férjem, hány éves vagyok, miért nem mentem még férjhez (25 voltam), csináljunk közös képet mert feltenné a facebookra meg ilyenek. Azért kicsit féltem, pedig párom csak 3 méterre állt tőlem. Mondogattam neki magyarul hogy induljunk már.

febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Békés megyében szinte minden nap, amikor suliból tartottam hazafelé vagy otthonról odafelé. (Buszon)
febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lisszabonban a híres-hírhedt, szardíniásdoboz tömöttségű 15-ös villamoson a Belém-torony felé tartva. Szerencsém volt, vissza tudtuk szerezni, mert debil volt a tolvaj és mikor felkiáltottam, hogy nincs meg a tárcám, mindenki odanézett riadtan, csak ő bámult maga elé faarccal. Így a párom belenyúlt a zsebébe és megtalálta.
febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Loptak tőlem telefontól útlevélig mindent, fogtak rám kétszer pisztolyt meg párszor kést, rabosítottak három országban is (semmi komoly, csak pár ostobább és nagyon korrupt nyugati-afrikai rendőr azt hitte, hogy egy csótányos fogda elég lesz pár szá dollár legombolásához), meg elég sokszor kellett kenőpénzeket fizetnem, hol határon, hol valami kamu okból. Voltak azért viccesebbek is, Szahara szélén hagyás, meg egyszer a semmi közepén 1 liet vízzel kellett egyedül várnom a 10 órát késő vonatra a Száhelben. Fejlődő országokban utazva ezek elég gyakoriak, elég hamar meg lehet szokni, még a fizikai erőszakkal fenyegetést is, kivétel talán Brazília volt, ott tényleg csak a kezükbe nyomtam mindent és csá, mert lelőnek mint egy kutyát.
febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Iskolaba menet a buszon leult mellem egy cigany, a haverjai meg moge. Elkezdett magyarazni es kerdezgetni, milyen telefonom van, van e nalam penz, kaja, stb

Hazafele masik alkalommal leult mellem egy cigany aki a telefonomat akarta megnezni, mutassak rajta neki zeneket,stb.


Egyik esetben sem nyultak be semmit.

febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolországban ellopták az útleveleinket, mehettünk a konzulátusra (ez valamikor a 90-es években volt).
febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!