Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi van ha meggondoltuk magunka...

Mi van ha meggondoltuk magunkat és más szállodába akarunk menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal most előszőr utazunk külföldre. Egyiptomot néztük ki. Le is foglaltuk nagy hamarjában az utazási irodában a kinézett szállodát. Viszont utólag mint kiderült sok rosszat mondanak arról a szállodáról. A kérdésem az lenne, hogy mi van ha már kifizettük a biztosítást és előre kifizettük a 30%ot ha más szállodába akarunk menni?

Köszönöm a válaszokat!



febr. 4. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, mi lenne? Te szerződtél! Felkeresed az utazási irodát, és megkérdezed, milyen feltételekkel tudjátok lemondani a foglalást.
febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, mi van a szerzödésben.

Ha lemondható, lemondod és foglalsz máshol.

Ha nem lemondható, de mégis lemondod, akkor bukod a pénzt. És foglalsz máshol.

Vagy nem mondod le és elmész.

febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam valaki már járt így és azért tettem fel a kérdést🙂

Igen felkeresem majd az irodát is…csak a napokban sajnos nem lesz rá időm ezért döntöttem úgy, hogy kiírom

febr. 4. 19:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, hogy senki nem fogja tudni, mert te szerzödtél?

Nekem tavaly volt befizetett nyaralásom. Elöre fizettem mindent. Viszont baleset miatt müteni kellett a térdemet, nem tudtam elmenni. Mivel teljes egészében lemondható volt, visszafizettek mindent.

De ez az én esetem.

Az, hogy a ti szállásotok milyen, csak te tudod.

febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jólvan….
febr. 4. 19:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#19.39 Pedig jó lenne sietni, mert van, hogy x időpontig gond nélkül lemondhatod, utána viszont már buksz. Cselekedj minél előbb!
febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen
febr. 4. 20:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szállásadók, ahol a foglalás pillanatában már akkor us ki kell fizetned a teljes árat, ha egy percen belül lemondod. És olyan is, ahol akár előző este is lemondhatod. Ilyent tettem pl. én is Szlovéniában. Elfáradtunk, és este hét körül le tudtam mondani.

A kettő között széles a skála.

Csak példa:

Érkezés előtt 30 nappal nem buksz semmit. 20 nappal a harmadát, 10 nappal előtte az egészet elveszíted.

Ha nem kellett előre fizetni semmit, akkor a lemobdáskor kell nagyon gyirsan megtenni.

febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag minden létező opcióra van példa. Sokszor egy adott szállodán belül is tudsz foglalni különböző lemondási feltételekkel különböző árakon. Hogy te milyet kötöttél csak te tudhatod.
febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utazási irodában jó eséllyel eséllyel át tudják variálni nektek ha a hajlandóság megvan részükről. Melyik szálloda lett volna?
febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!