Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen bőröndöt érdemes...

Milyen bőröndöt érdemes vásárolni? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Nem repülő utas utazásokra szeretnék venni húzható bőröndöt. Nem legyen túl drága, de azért tartós legyen. Ki milyet ajánl? Kemény vagy szövetes? Márka, típus esetleg? Köszönöm!
márc. 6. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesegem egy kemeny boritasu American Tourister gurulost hasznal barmilyen utazaskor 10+ eve. Ha jol emlekszem pont azert esett erre a valasztas, mert nem volt tul draga, es allitolag eleg tartosak. Nem igazan ismertem akkor sem a piacot es most sem, viszont azt latom, hogy a cucc tenyleg eleg jol birja, szoval 1 otletnek bar jo kellene legyen.
márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
márc. 7. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi még anno a Tesco-ban vettünk gurulós kemény bőröndöt, tök jól bírják amúgy. Egyedül a repülőzést nem bírják, az egyik tönkre is ment. Összetört a kíméletes bánásmód miatt.
márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
márc. 7. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Az American Tourister annyira azért nem olcsó, viszont emlékeim szerint volt valahol pontgyűjtős akcióban pár éve, talán ezért gondolja az első hogy nem drága.

Nekem egy örökölt Samsonite van, a férjemnek meg egy legalább 10 éves piacos, bírja mindkettő.

A négykerekűt kicsit könnyebb kezelni szerintem, a kétkerekűt csak húzni lehet. Meg azért azt is vedd figyelembe mennyit utazol, ha évente csak pár alkalmat, akkor tökmindegy mit veszel.

márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!