Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik Európán kívüli kontinen...

Melyik Európán kívüli kontinenst tartjátok a legszebbnek?

Figyelt kérdés
Miért? Mit néznétek meg szívesen? Esetleg voltatok is valahol ezek közül?

márc. 25. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Észak-Amerika
Dél-Amerika
Afrika
Ázsia
Ausztrália és Óceánia
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Észak-Amerikát konkrétan keresztülutaztam az egyik óceántól a másikig. Elképesztően változatos, rengeteg természeti csoda. Szívesen visszamennék újra, mert sok minden kimaradt.
márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Európán kívül a Karib-térségben jártam, annál szerintem kevés szebb hely van, mondjuk ha valaki a havas hegycsúcsokat tartja szebbnek a fehérhomokos tengerpartnál, akkor annak lehet Svájc tetszene jobban :D
márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is csak Kozep-Amerikaban (Karib-terseg) jartam Europan kivul, ami gyonyoru. Amit latatlanban legszebbnek tartok az Del-Amerika es Oceania, amennyiben a termeszetet nezzuk. Ha emberi kez altal alkotott kornyezetet, gondolom Eszak-Amerika es Azsia tobb latnivaloval tudna szolgalni. Szemely szerint engem csak Afrika nem igazan vonzz, viszont biztos vagyok benne, hogy barmelyik kontinensen lehet erdekes, szep dolgokat talalni.
márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Karib-térségben és Ázsiában jártam, mindkettő tetszett, de nekem Közép-Amerika jobban bejött, hangulatilag és kulturálisan is, viszont a leggyönyörűbb part meg a Maldív-szigeteken volt Ázsiában...

Leginkább a trópusi területek mozgatják meg a fantáziámat, így lehet, hogy Észak-Amerika ki fog már maradni nekem (eddig csak Mahattanen rohantunk végig egy átszállás közben), inkább Guatemalába mennék el még egyszer, mert a maja romok nagy kedvenceim, és Tikalt még nem láttam.

Ausztrália (főleg Queens, Whitsundays) bakancslistás, a Nagy Korallzátony gyönyörű lehet, de ott (is) hidegen hagynának a nagyvárosok.

Afrika szárazföldi része engem se nagyon vonz, de a hozzá tartozó szigeteket (pl. Seychelles, Mauritius, Réunion) egyszer minimum kipróbálnám.

márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nincs a listában az Antarktisz, pedig amúgy erős versenyző.


Összességében szerény véleményem szerint Ázsiával nem igen versenyezhet semmi. Szibériától a Himaláján át az Indiai-óceáni szigeteiig minden van, mellette kulturálisan a Közel-Keletől Perzsián, Afganisztánon és közép-ázsiai nomádokon át Japánig terjed a skála.

márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 akkor maradjunk annyiban, hogy ez totál szubjektív, a párom volt már többször Ázsiában, Afrikában, Amerikában stb és neki a mexikói Yucatán tetszett a legjobban. Szóval kinek mi.
márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Maldív-szigeteken volt olyan érzésem, hogy ennél nem létezik szebb, a karib térség meg se kozelítette.
ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!