Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak nálam szokott ilyen...

Csak nálam szokott ilyen lenni? ⬇️

Figyelt kérdés
Mikor pl elutazok valahova legyen külföld vagy ide haza 1-2 napra és mikor haza jövök (jövünk) én teljesen depressziós állapotba kerülök alig eszek csak alszok sokszor elbőgöm magam nincs kedvem semmihez, mert csak arra tudok gondolni mennyire jó volt ott és hogy de hiányzik de vissza mennék oda.. Sajnos ilyen vagyok :D nálatok van ilyen? Lehet csak nálam :D
ápr. 15. 15:27
 1/6 anonim válasza:
40%
Én pont fordítva vagyok, ha valahova menni kell több mint egy éjszakára, akkor vagyok ilyen. Ezért már nem is járok nyaralni és nem vállalok külföldi munkát.
ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben velem is ez volt, de ahogy egyre többet utaztam, már megszoktam a hazaérkezés "fájdalmát", és már inkább úgy vagyok vele, hogy utána pár napig abból töltekezek. :)
ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez igazából normálisnak

mondható? 🤔 :D

ápr. 15. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten szerintem igen, főleg ha csak évente 1-2-szer utazol, akkor kicsit szomorú az ember, hogy vége a kalandnak, és újra jönnek a kissé szürke hétköznapok.
ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát elég ritkán az egyszer biztos :D
ápr. 15. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori szerintem. Angolban van is erre egy szó, de most nem jut eszembe.
ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!