Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek jún 17-20-ig jó...

Szerintetek jún 17-20-ig jó idő lesz a KRK szigeteken nyaralni? még sosem voltam külföldön.

Figyelt kérdés
ápr. 20. 14:36
1 2
 11/16 anonim válasza:

Valószínűleg meleg lesz, de mi már kaptunk a nyakunkba júniusban olyan vihart, hogy sátrakat tört össze. Ki tudja?

Balatonfüreden jó idő lesz június 3. hétvégéjén?

ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10


hát jó lenne, ha nem lenne hideg... ha jobb a víz, akkor lehet áttennénk későbbre, mit javasolsz?

ápr. 25. 08:45
 13/16 A kérdező kommentje:

#11


nem értem a szarkazmust, mert erre tudok válaszolni...

A balaton 25 celsiust ér el maximum, de inkább alatta, júniusban egészen biztosan nem lesz jó a közérzet a vízben, de sokan már belemerészkednek

ápr. 25. 08:46
 14/16 A kérdező kommentje:
a ventusky úgy nézem, hogy csak köv hónap 8--ig jelez előre
ápr. 25. 08:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Az Adria KRK-nél júni. végétől szept. elejéig a part mentén 25-26 fokos. A Balaton ilyenkor lehet 26-29°C is. Az Adrián a nyári vihar max 1 napig tart, ha sátor, akkor célszerű jól lecövekelni, viharkapcsozni, kis vízelvezetőt húzni köré. Esetleg legyen egy 2*2m fólia a tetejére tartalékban. A kavicsos partoknál van némi élet a vízben ha merülni is akartok, a homokos nyaralni jobb, de ott legfeljebb 1-2 kis halacska.
ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Krk szigetén voltunk augusztus kozepén, a levego max. 27-28 fokos lehetett, nem mondom, hogy fáztunk, de kibírtam volna tobbet is /én is a 35-40 fokot szeretem/, de a víz nagyon hideg volt, nem tudtunk belemenni, el is ment a kedvunk Horvátországtol.

Szerintem ha csavarogni akartok, akkor jo a junius, de furdozésre biztos nem, a víz hideg lesz.

ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!