Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki tudja azt hogy vajon...

Ki tudja azt hogy vajon szabadkán hétköznap pénteken mekkora a piac? árulnak pénteken a legtöbben vagy csak hétvégén van nagy piac? érdemes megkockáztatni a pénteki kimenetelt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
van piac, nyugodtan mehetsz hétköznap is! persze hétvégén jönnek a legtöbben, de én akkor nem szeretek menni, mert nagy a tömeg!
2010. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi szombaton voltunk pár éve, de akkor sem volt egy nagy durranás. Legalábbis mi nagyobb piacra számítottunk, mert annyit beszéltek róla. Alig vettem valamit, egy pulcsi, egy farmer kb....nem volt érdemes annyit autózni...
2010. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
3 éve voltam utoljára de annyi agresszív cigó volt aki ha nem vásároltál tőle elkezdett qva anyázni meg köpködni. Nem vettük meg tőlük az összefestékezett kabátot azt vagy 5-en indultak ránk miatta, még jó, hogy ott félnek a rendőröktől és épp jöttek így nem ért több atrocitás. Volt vagy 3-4 csarnok amikben csak ez a kisebbség volt jelen de a többiben is voltak jócskán. Nem ér annyit az egész, látok itthon is eleget belőlük nem megyek ki még ott is ezeket kerülgetni !
2010. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom utolsó hozzászóló.... Nem bánt azon a piacon senki senkit... esetleg ha nagyon szerencsétlen voltál.. Pénteken is van jó piac. Bármikor mehetsz, csak hétfőn ne, mert akkor nincsenek eladók.
2010. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat régebben én sokszor voltam de mostanába nem igazán én sem tapasztaltam ilyet dehát lehet vagy ezek szerint mások igen

akor pénteken is érdemes kimenni

köszönöm mindenkinek

2010. dec. 2. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!