Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » S. O. S Liverpoolbol hogy a...

S. O. S Liverpoolbol hogy a legkonnyebb hazautazni magyarorszagra?

Figyelt kérdés
Liverpool-ba vagyunk parommal,es hogy a legegyszerubb es legolcsobb hazautazni Budapestre? Minden megoldas erdekel.
2010. nov. 30. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van.

1. Fapados járat

2.Autó..

Ha ketten vagytok akkor az autó olcsóbb..(tudom mert mi is avval járunk haza ketten..)

Mikor akartok hazamenni? Mert vannak magyarok akik autóval mennek haza,és szoktak utasokat is magukkal vinni,így megoszlik a benzinköltség..Próbáljátok meg ezt is,hátha indul akkor haza valaki..

2010. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia.Koszi a segitseget.Igazabol nem szeretnenk hazamenni,mert dolgzni jottunk ki,de ami miatt mi kijottunk az nem jott ossze.De vegso esetbe a hazautat kell valasztanunk.Amugy vagy ma vagy holnap mennenk hza ha nem jon ossze addig semmi melo.Azt honnan tudhatnam meg hogy kik mennek magyarok haza mert ahol mi lakunk(hazba) itt csak mi vagyunk azok.esetleg valami munkat nem tudtok?
2010. dec. 1. 12:08
 3/3 b-varga válasza:

Szevasz kérdező!


3 mód jut eszembe:


- Fapados járat (Liverpoolban úgy tudom van egy szép nagy reptér ahonnan jár mindenféle olcsó társaság Magyarországra) Itt csak a csomag súlyára figyelj, de nagyon! A Ryanair dekára pontosan lemér, és ha egy dekával meghaladod a 15 kilót (vagy 20 kilót) akkor fizetned kell, mint a katonatiszt.


- Busszal (Liverpool - London - Budapest. Minden jegyet foglalhatsz a www.nationalexpress.co.uk oldalon). 32-34 órát tölthetsz így utazással. Sokszor megtettem már az Anglia-Magyarország utat.


- utitars2010.hu. A bejárati ajtódhoz mennek, felvesznek és Magyarországon a bejárati ajtódig visznek. Gyorsak és megbízhatóak. Csomagot már sokszor küldtem velük, és utaztam is velük. Most Karácsonykor ismét velük megyek haza. (Nem éri meg annyiszor átszállni, meg taxiznom, meg ilyenek.)


A gumtree.com-ot is ajánlom ( [link] Ott munkát és hazafuvart is találhatsz. Sok sikert!

2012. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!