Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe fog ez nekem kerülni...

Mennyibe fog ez nekem kerülni (malév, poggyász-kérdés)?

Figyelt kérdés

15 hónap külföld után, januárban hazaköltözöm. Dánáig rendben van a rep.jegyem, de onnantól magamnak kell szervezni. Malévval jönnék, de az a baj, hogy ott egyszer 23-kg-t vihetek fel ingyen, de nekem legalább két 25 kg-s bőröndöm lesz, na meg a kézipoggyászom.

Mások hogyan oldják meg ezt? Vagyonokat fizetnek? Reptéreken annyi embert látok néha 10 bőrönddel...


2010. dec. 6. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10 Euro/kg..
2010. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ezt nézd meg, max. 50kg (ha igaz)

[link]

2010. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az nem világos számomra, hogy az 50kg az csak a túlsúly, vagy az össz csomag súlya..
2010. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az nem a túlsúly, az az összes súly maximum.

de akkor pont belefér neked. én mindig vigyázok, hogy ne kelljen fizetnem, inkább nem veszek semmit, még több hónap alatt sem:-) persze ez neked már késő...

2010. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért nem értem, (egy korábbi válaszoló), mert van:

1. Feladható poggyászok bekezdés és van

2. Túlsúlyról szóló bekezdés

Azért persze nem mennék ki a repülőtérre 22+50kg csomaggal.

2010. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aha, szóval a 17ezres repjegy mellé még fizessek 50ezer FT-ot, hogy két bőrönddel jöhessek haza. Máshol ez ingyenes. :( Lehet inkább vonatozom majd 50 KG-val.... :S
2010. dec. 8. 09:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Elárulnád melyik az a légitársaság ahol ez a turista osztályon ingyenes? Én ilyenről nem tudok, de bocsáss meg, szerintem nincs is ilyen. (Talán csak a first classson, vagy a VIP osztályon, de ott a jegy ca. 8 szorosa a simának)
2010. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem: vigyél magaddal valakit 17-ért, és övé a másik 22 kg. Sokkal olcsóbb!
2010. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

South African Airline, Ethiopian Airline, és a Martinairnél is ingyen vihettem 2 bőröndöt. Igaz, ezek mind tengerentúli járatok voltak.

Én is azon gondolkodom már, hogy veszek magamnak két jegyet, és akkor meg van oldva a dolog olcsóbban, és még mellettem sem fog senki ülni :)

2010. dec. 9. 09:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Business osztályon (130ezer) 30 kilót feladhatsz, és 20 kilós kézipoggyászt felvihetsz. Plusz még kényelmesebb is. Javaslom, ha már fizetsz, akkor ne a túlsúlyért tedd, hanem az extra kényelemért.
2010. dec. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!