Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Eloszor repulok. Vettem ijen...

Eloszor repulok. Vettem ijen gurulos "utazotaskat" viszont kinai gyartmany, szoval nem a legjobb minoseg. Lehetseges hogy osszetorik dobalaskor es megserulnek a benne levo dolgaim?

Figyelt kérdés
es ha igen mennyi esej van ra hogy megserul? :(
2010. dec. 16. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Dobálni fogják,nem kímélik..

Én is anno annak idején kínai gurulós bőröndöt vettem..Pár utazást azért ki fog bírni,de idővel a kereke szétesik,a belső merev karton eltörik,és nem beszélve arról,hogy a bőrönd üresen is elég nehéz,így annyival kevesebb dolgot pakolhatsz bele..

Legközelebb te is okosabb leszel(úgy mint én) és inkább nagy sport táskát veszel,mert az könnyebb és több kilót tudsz vinni..És az jóval strapabíróbb lesz..

2010. dec. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell ezekhez, hogy nem arra gyártották, hogy sokat menjen vele az ember, hanem arra, hogy a kocsi/taxi és checkpoint közötti utat megtedd kényelmessen.

Ha utcán huzogatod, akkor hamar szétesik majd.

2010. dec. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fog összetörni :) Teljesen jók a kínai táskák, amíg el nem romlanak :)

Két dolgot érdemes megtenni: egyrészt fóliázd le a bőröndöt (ez azért is jó, mert nem tudnak gyorsan kilopni belőle semmit), másrészt ha kényes, törékeny, sérülékeny, drága holmit viszel, azt tedd bele a kézipoggyászba. Az végig nálad van.

2010. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 6 éve a tescoban vettem egy no name gurulós bőröndöt. mind a mai napig bírja pedig évente 4-6x utazom. igaz hogy asszem rögtön az első útnál felsértették a külsejét, olyan mintha karddal meg lenne vágva :) de csak felületi sérülés gondolom egy másik csomag megkarcolta. ha nagyon aggódsz akkor csomagoltasd be pluszban a reptéren. ja és mindent ami törékeny jól vegyél körül ruhákkal, mert bizony dobálják a bőröndöket.
2010. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kímélik, az tuti. Szerintem is csomagoltasd be, ha félted. Ha meg törékeny dolgot viszel és nem túl nagy, inkább tedd a kézipoggyászba. Ha mégis a bőröndbe kell tenned, tekerd körül ruhával.
2010. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Boci&Pipi válasza:
Semmi baja nem lesz. Nekem is olyan van, karcolás nélkül megúszta az utat, pedig egészen New Yorkig dobálták!
2010. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!