Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet a neten levelező...

Hol lehet a neten levelező partnekeret keresni?

Figyelt kérdés

...Én eddig csak néhány elég gagyi oldalt találtam. És különféle társkereső oldalakat adott ki a kereső, amire szintén nem vagyok vevő. Ha fölmegyek a chatre, kb ötpercenként rámír mindenféle kielégítetlen perverz állat, és már unom...ha valaki olyan ír, aki nem perverz, nem akar webcamozni, chatszexelni stb., akkor is csak úgy érdeklem mint nő, legfeljebb egy kultúráltabb hangnemet üt meg. Miért nem lehet néha "csak" barátkozni? Barátokat keresni? Levelezni ilyenolyan témákról? Ezt keresem!

Plz!


Köszi!


2010. dec. 31. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

például, itt gykn. :D ha valaki szimpi neked írj neki privit és alakul a dolog :)

vagy én barátkozok veled hogyha így szeretnéd :O

2011. jan. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akárhol.
2011. jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a facebook-on, a Hi5-ön, a Netlog-on már próbálkoztál?
2011. jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Canadian Idiot válasza:
Én szívesen leveleznék veled :) L/14 Korod, nemed?
2011. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én inkább az egy-egy szakterülethez tartozó fórumokat javasolnám, ahol hasonló érdeklődésűeket találhatsz. Én pl egy autómárka nagy rajongója vagyok (német sportkocsi) és kimondottan a fórumokból nőtt ki egy levelezőlista, majd pedig autóstalálkozók, valódi ismeretségekkel és még egy márkaklub is évekre rá. De a cset meg egyéb szexuális tévelygő helyeket nem javaslom, tele vannak idiótákkal.
2011. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Nők Lapja Cafet. Sokféle témában lehet levelezni egymással.
2011. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szívesen leveleznék veled.

15/L

2011. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is szívesen leveleznék veled 500Ft/levél díjazásért cserébe:))
2011. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, köszi a válaszokat. Föntebb írtam, hogy "akkor is csak úgy érdeklem mint nő"---> ebből lehet tudni, hogy nő vagyok, és 23 éves...ez már nem biztos, hogy annyira vonzó a tini lánykáknak:)(bár, egyébként miért ne? Pont ezt mondom, hogy nem csak "úgy" lehet valakivel beszélgetni, és szívesen megosztanám velük csomó mindenben a tapasztalatomat. ) Úgyhogy viccet félretéve, lánykák, ha ez után is van kedvetek írni, semmi kifogásom ...
2011. jan. 4. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:

én szívesen leveleznék veled mondom, ha nembaj hogy lány vagyok.

én írnék neked csak nincs a mail címed

2011. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!