Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nyaralni? A...

Hova menjünk nyaralni? A tavaszi szünetben. (12-22évesek, és akik már jártak itt)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek melyik hely a legideálisabb ha egy 13, egy 14 és két 16 éves tinivel utaznánk el? Hol vannak a nekik érdekes lehetőségek? Bulik, búvárkodás, szörf, vízisí, kalandpark stb., esetleg különleges csak helyi dolgok?


Eddig a talán Kanári-szigetekre, Mauritiusra, és Tunéziára gondoltam de jöhetnek még ötletek...


Tunézia azért nem vonz annyira mert ott sokan voltak (persze biztos azért mert jó) de én valami rritkábban látogatottra gondoltam...


A tavaszi szüntben mennénk.

Előre is köszi a tippeket:)


2011. jan. 10. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kanári szigetekre mennyetek az jó hely én voltam ott és tetszett. 15/F
2011. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a pénz mindegy és ritkán látogatott, gyönyörű helyre akarsz menni, akkor irány a Seychelle-szigetek! ;)
2011. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Francia Polinéziát javaslom. (Bora Borára keress rá)

Igaz, hogy több mint 24óra a repülőút, és minimum 2x is át kell szállni, de ha megtehetitek, akkor ide menjetek.

2011. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket:)


BoraBora is jó ötlet nagyon...

még átgondoljuk, de a gyerekeknek nagyon bejön:))

2011. jan. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!