Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tengerjáró hajón jellemző a...

Tengerjáró hajón jellemző a tengeribetegség? Lehet érezni, hogy mozog a hajó?

Figyelt kérdés
A balatoni hajókázást nem bírom. Bele merjek vágni egy hajós nászútba?
2011. jan. 19. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet erezni ,de nem annyira,mint egy kishajon. Inkabb ha vihar van es nagyok a hullamok.
2011. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tengerre/óceánra akartok menni, akkor viharban, vagy ha háborog a tenger, akkor érezni. én luxushajón éreztem a nyílt tengeren, nagyon, és más is érezte, csak nem mindenkin jött ki a tengeribetegség. Nos, rajtam kijött, és nem mulasztotta el semmi.
2011. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én voltam egyszer egy hajóúton helsinki és stockholm között. és bizony lehet érezni, pláne éjszaka fura kicsit. szerencsére én nem vagyok tengeribeteg, szóval nem volt gond. de még úgy is lehet érezni hogy nem volt semmi vihar.
2011. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Nagy hajóval (nem tudom, hogy tengerjárónak vagy óceánjárónak hívják-e) 1 hetes utat tervezünk. Szóval nem 1-2 óráról lenne szó, és kiszállni sem lehet, ha rosszul vagyok.
2011. jan. 19. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

helsinki-stockholm 16 órás hajóút volt egy hatalmas hajón. ezen

[link]


és lehetett érezni. azt ne várd hogy elmész egy hajóutra és nem fog kicsit sem imbolyogni. én ha tengeri beteg lennék tuti nem vállanék be egy ilyen nászutat.

2011. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, és köszi
2011. jan. 19. 16:15
 7/8 anonim válasza:
a tengeri betegségre a legjobb orvosság egy szál füves cigi. Nem viccelek! Ezt a hányinger csökkentőt nem hányja ki az ember, nem úgy mint a többit. Annyira jó hányinger ellen, hogy jobb helyeken a kemoterápiásoknak adják.
2011. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:))))

Ezt én is hallottam. De inkább nem szokom rá. (1 hét alatt szerintem simán lehet.) Inkább máshova megyek. :)

2011. jan. 20. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!