Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » (Enyhe) Havazás esetén mekkora...

(Enyhe) Havazás esetén mekkora az esély, hogy törlik a repülőjáratokat?

Figyelt kérdés

Február elején megyünk Rómába Ryanair járattal,Pozsonyból.

Az előrejelzés azt irja,hogy enyhe havazás várható.

Kis hó esetén is törlik a járatokat?Vagy ahhoz nagyobb hónak kell lennie?

Volt már aki havazásban ment repülővel?

És a buszok havazáskor is indulnak külföldre?

Köszi előre is a válaszokat!


2011. jan. 20. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

En repultem enyhe havazasban,rendesen ment a gep, viszont most amikor otthon decemberben nagy hidegek voltak,akkor egy oras kesessel szalltunk fel,mert jegteleniteni kellett a hajtomuvet.

Csak a nagy havazasoknal torlik a gepeket,mert nem tudjak olyan gyorsan takaritani a le es felszallo palyakat.

2011. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól hogy esik a hó még nem törlik. csak akkor ha annyi hó van hogy a repülőtér nem tudja fogadni a járatot.én utaztam már havazásban ráadásul finnországból:) semmi gond nem volt. amúgy maga a hó nem befolyásolja nagyon a repülőt mivel többnyire a felhők felett van.
2011. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
max nagy hóviharban szerintem.. én jöttem már izlandról, ahol ugye összevissza van az időjárás állandóan, és ott is csak jégtelenítették aztán szálltunk is fel
2011. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!