Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Anyáék Horvátországba akarnak...

Anyáék Horvátországba akarnak menni nyaralni. Nekem semmi kedvem nincs velük menni, de nem értik meg. Adnátok nekem valami tippt?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. jan. 30. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal egy barátodat...
2011. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Voltál már ott? Ha nem, akkor nem tudod, hogy milyen élményben lesz részed.Nagyon szép hely. Sokan írígykedve olvasták soraid, de nem tehetik meg,hogy ott legyenek.
2011. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet unalmas neki a szüleivel... mondd nekik h a mamádéknál lennél addig vagy vmi rokkonnál barátnál...de szerintem inkább menj velük tuti h jó lesz :):D
2011. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szívesen adok.

Például nézd meg ezeket a képeket:

[link]

Na?

2011. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elmegyek helyetted :)
2011. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ér! Előző lestoppolta :( Én is szívesen mennék helyetted! Kérdezd meg, vihetnél-e barátot/barátnőt, ill. ha már nem gyerek vagy, akkor mondd meg, hogy nincs kedved menni, bocsi. Azért írd már le, miért is nincs kedved menni, mert én ezt fel nem foghatom! Bár nekem mondaná vk, h figyi, viszlek Horváto.-ba! Mondjuk ha már erősen kamaszodsz, megértem, hogy nem az ősökkel akarsz nyaralni, mikor a haverokkal is bulizhatnál.
2011. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam már ott. tudom, hogy szép hely.
2011. jan. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!