Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol érdeklődhetek, Hogy hogy...

Hol érdeklődhetek, Hogy hogy működik, és mennyibe kerül egy repülős utazás, ha viszek magammal egy mocit is Amerikába? (még lent)

Figyelt kérdés

Szóval, készülök ki, Amerikába és vinném a motoromat is, csak nem tudom az ilyen hogy működik, hogyan tudnám azt is vinni meg mennyivel drágítaná az útiköltséget. Valami külön okmány vagy engedély kell e ilyen esetben, meg ilyenek.

Hol lehet ennek utána járni?


2011. febr. 8. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez cargo lesz, nem ugyanazon a gépem megy, mint te. Én a Lufthansa Cargo-t hívnám fel, általában egy nappal előbb le kell adni a motort, és egy irtó adag pénz. Sok szerencsét.
2011. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lényegesen olcsóbban lehet

bérelni kint egyet.

2011. febr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek -> Nagyon kössz!

Másodiknak -> De azért a saját az saját, meg azt legalább ismerem.

2011. febr. 9. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

bitos hogy ki tudod vinni viszont rengeteg pénzbe fog kerülni. (bár ha tele vagy lével akkor mindegy)

helyben meg szinte fillérekért lehet kocsit is és motort is bérelni.

2011. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!