Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit jelent a minibár kifejezés...

Mit jelent a minibár kifejezés szállodai szoba esetén? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szobában van általában egy pici hűtőszekrény, benne üdítő, sör, tömény, sós mogyi. Amit fogyasztasz, felírod minden nap a szobában található lapra, és hozzáírják a számládhoz, kijelentkezéskor fizeted a szoba árával együtt. Meglehetősen drága mulatság, nemigen érdemes igénybe venni.
2011. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. febr. 15. 13:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elviszem a saját dolgaimat, kipakolom a hűtőt, és belepakolom :) Általában nem szólnak érte :)
2011. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Japánban jártam úgy a minibárral, hogy meg akartam nézni "mi van benne", kihúztam egy üveget, és volt benne egy érzékelő, már nem tudtam visszatenni... :D
2011. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
14.57 elég pofátlanul hangzik :)
2011. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
minibár általában egy pici hűtőszekrény, amiben mindenféle üdítő és rövidital van elhelyezve. Amikor a szobádat elhagyod, akkor lecsekkolják, hogy mi hiányzik belőle és tízszeres áron kiszámlázzák neked. Ezért értelemszerűen nem érdemes fogyasztani belőle. Én dátumos fényképet is szoktam készíteni róla érkezésről, hogy mi volt benne, mikor átvettem a szobát, mert egyszer már rám akartak varrni pár italt, amit persze nem én ittam ki belőle.
2011. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet a fénykép, köszi a tippet!
2011. febr. 17. 15:46
 8/10 anonim válasza:
100%
Ja, és a minibárral rohadtul vigyázni kell, mert piszokdrága!
2011. febr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
A számlázása meg úgy történik, hogy amikor a szobaaszony takarítja a szobádat, benéz a minibárba, és feljegyzi, mi hiányzik belőle, és ami hiányzik, feltölti. Ami hiányzott, azt már terheli is a szobaszámládra.
2011. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy magyarországi egri apartmanházzal jártam úgy, hogy pofátlan módon akartak egy BB pezsgőért 3*-os árat kifizettetni. Ha már megittad, másnap menj el egy szupermarketbe és pótold a készletet. Még mindig olcsóbban megúszod.

De légy előrelátó és tárazz be, hogy még véletlenül se kelljen ráutalva lenned a minibárra, mert a gatyád is rámegy...

2011. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!