Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik szigetre utaznátok...

Melyik szigetre utaznátok április vége, május eleje körül?

Figyelt kérdés
2-3 hétre szeretnék egy meleg,napsütéses szigetre utazni.pihenni, élvezni a tengert/óceánt, helyi lakosok életével kicsit megismerkedni. hol van ilyenkor a legmelegebb és hol tudom a legkevesebb pénzböl jól érezni magam?
2011. febr. 16. 13:22
 1/10 anonim válasza:
0%
Legkevesebb pénzből a Járda-szigeteken éreznéd jól magad!:)
2011. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy a Járda szigetekkel még egy kicsit várni kell, hogy jó idő legyen.....
2011. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
folytatnám: szerintem Horvátország déli részével jól jönnél ki ott vannak szigetek is és aránylag olcsók...
2011. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

horvát ország déli részein milyen az idő az időtájt?

(fiúk.. régebben a járda-szigetekkel is beértem,de most többre is futja. szóval járda-szigetekre max. karibtengeren vagy indonéziában vagyok hajlandó :)

2011. febr. 16. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Madagaszkár-én oda mennék

vagy Kuba, Jamaica....

2011. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, miért pont ezeket a szigeteket választanád?
2011. febr. 17. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Madagaszkár rettenetesen érdekel már régóta, és nem a mesefilm miatt:-)) Imádom Afrikát, és ez annyira egy egzotikus hely. Persze a szegénység elég nyomasztó lehet, meg a közbiztonság nem tudom mennyire lehet jó, de ott vannak azok a hatalmas fák, meg a makik...

Kubába azért mennék, mert Havannára nagyon kíváncsi vagyok, az emberek nagyok érdekesek lehetnek, meg azok a kommunista építmények....biztos nagyon vicces lehet az 50éves taxikkal utazni, stb...ilyen helyen semmi nem úgy megy, ahogy eltervezi az ember...

Jamaicára meg reggaet hallgatni mennék, lazulni:-))

2011. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

madagaszkár régen nekem is megfordult a fejemben, de azt hiszem attól ilyedtem meg kicsit,hogy be kell előtte oltatni magát az ember lányának :/ most ,hogy mondod kuba is izgalmas lenne..jamaica valahogy nem vonz.. mééég :D

tegnap nézelödtem, indonéziának és a maldiv - szigeteknek jártam utána bővebben.. mindkettő nagyon szimpi :)

2011. febr. 18. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem Ázsia annyira nem vonz...nem tudom, pedig biztos érdekes az is...
2011. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bárhova mész be kell oltatnod magad, ha egzotikus helyre mész... Az amúgy nem olyan nagy dolog.

Én pl egy szigeten vagyok, elég olcsón jól tudod érezni itt magad (olcsóbb a fű, mint otthon), tenger is van és most épp sokkal melegebb az idő, mint otthon, és a nap is sütött egész nap. A helyi lakosok élete meg komoly élmény :D Anglia.

2011. febr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!