Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kisebb- nagyobb kirándulásokho...

Kisebb- nagyobb kirándulásokhoz, túrázásokhoz keresek társakat. Jössz?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, imádok túrázni, szeretném megismerni egész Magyarországot, a történelmit is, egy bibi van: nincs kivel. Egyedül számomra nem sok élvezet van benne. Egy, vagy akár több napos túrákra gondoltam, vonattal, bicajjal, gyalog, ahogy jön. Várom a jelentkezőket.
2011. febr. 26. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is gyakran szoktam túrázni, amellett természetvédelemmel, természetfotózással, madármegfigyeléssel is foglalkozok szabadidőmben.


Szívesen jelentkezek. :)


18/F

2011. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írj nekem privit! Kicsit ismerkedjünk előtte, aztán ha jön a szép idő, szervezhetünk valamit. Én is pár hónapon belül tervezem megvenni az első gépem, szóval talán abban is tudsz nekem segíteni:$ Várom az íméled! És a többi jelentkezőét is:) Hozzunk össze valami jó kis csapatot.
2011. febr. 26. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi már tavaly óta készülünk a párommal a kék túrára.Pár napos sátorozással..Már csak az a kérdés,hogy melyik szakasszal kezdjük...De örülök,hogy ezek szerint a hobbinkkal nem vagyunk egyedül :)

30/F

2011. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a barátaidat vedd rá valahogy, hogy menjenek el veled egyszer. Én is így voltam, egyedül szerettem csak bringatúrázni, aztán egyszer rávettem őket, hogy menjünk el Ausztriába, végigpróbáljuk az összes osztrák sört, aztán megtetszett nekik a túrázás is, belelkesültek. Hiába, nem ugyanaz, mint autóval vagy busszal, jobban részese az ember a tájnak, könnyebb megállni valahol körülnézni. Na meg az, hogy bármikor leguríthatunk egy-két sört, nem kell azon aggódni, hogy vezet az ember vagy valahonnan elkésik :)
2011. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is így vagyok, nekem sincs kivel menni...

Én leginkább motorral, vagy autóval szeretek menni, de más is jó, úgyhogy ha lehet én is jelentkeznék :)

23 F

2011. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó! 17:50-es fiú, írj privátot, ott megbeszéljük a részleteket:)
2011. febr. 27. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!