Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi országokról?

Figyelt kérdés

Venezuela,Örményország,Fülöp-szigetek,Mexikó,Brazília,Bulgária,Spanyol ország,Costa Rica,Dubai,Dél-Korea,Indonézia,Thaiföld,Puerto Rico


ha ezek közül bármelyikröl tudtok valamit esetleg voltatok kint légyszi meséljetek :) föleg arra vagyok kiváncsi,hogy szép hely-e,milyenek az emberek,általánosságban hogy néznek ki a fiúk,lányok :D szépek-e ,helyesek-e XDDD bocsi a sok kérdésért


2011. márc. 3. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

spanyolország: szerintem nagyon szép,barcelonában,malagan,mallorcan voltam már.mindegyik nagyon tetszett. spanyolok is ugyanolyanok,mint bármelyik másik nép,vannak barátságosak ,segítőkészek és vannak akik kevésbé..külsőre nekem nem tetszenek se a fiúk,se a lányok, de ez izlés kérdése :)

bulgária: szépnek nem nevezhetném, régebben nagyon elmaradott volt,azóta nem tudom mi lehet vele..van két munkatársam onnan.. egy fiú egy lány, szerintem kinézetre akár magyarok is lehetnének, nincs semmi megkülönböztető jelzés rajtuk :) viszont igénytelen mind a kettőjük,persze hülyeség lenne ez alapján általánosítani..

fülöp-szigetek : na,igen .. ide készülök áprilisban..utána beszámolok :)

2011. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi. várom április után a beszámolót XD

ja és várom a többi választ :DDD

2011. márc. 4. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Spanyolország a legjobb!!Egyszerűen imádom magát az országot és a kultúrát is. Ha teheted oda menj először!!! Főleg Barcelona a szép, tele van Gauudí épületeivel, egyszerűen gyönyörű!!! :-)
2011. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!