Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőre fel lehet vinni...

Repülőre fel lehet vinni pendrive-ot meg cd-ket?

Figyelt kérdés
És tényleg csak 100ml folyadékot lehet felvinni?
2011. márc. 4. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Persze, hogy lehet.

Folyadákból valóban csak 100 ml-t lehet kintről bevinni, azt is zacskóba kell tenni. Amit a reptéren veszel a tranzitban, azt fel lehet vinni.

2011. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl én dezodorra gondoltam, de az 250ml :S
2011. márc. 4. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet.
2011. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te is csak kézipoggyásszal utazol? mert én igen, és nagyon rossz.. azt hiszem úgy van, hogy 10 x 100 ml folyadékot vihetsz fel, és zárható zacskókba kell becsomagolni.
2011. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem, lesz egy nagy csomagom is. Miért, abba lehet tenni?

És a fogkrém is folyadéknak minősül?

2011. márc. 5. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagy csomagba, amit feladsz, abba bármit berakhatsz, szúró vágó eszközt is azthiszem, meg bármennyi folyadékot. (És nem kell csomagolni, bár nemárt, ha valami szatyorba belerakod őket, mert ha esetlegesen kifolyna, kellemetlen lesz. )Kézipoggyászba nem.
2011. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaaaa, értem akkor ezek csak a kézipoggyászra vonatkoznak.
2011. márc. 5. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Pendrájvot olyannyira, hogy a normálisabb légitársaságok gépein dolgozni is tudsz vele. Pl. a Singapore Airlines gépein az ülések háttámlájába mindenkinek van egy beépített számítógép, amibe bedughatod a pendrivot és dolgozhatsz a szövegszerkesztővel, táblázatkezelővel, vagy ha kedved van játszol egyet. Persze a net az fizetős és iszonyat drága.

A folyadék más kérdés, azt az EU-ban nagyon szigorúan veszik, máshol nem.

Mi jöttünk haza úgy, hogy a kétliteres kólásüveg bő félig volt, de elfelejtettük és ki akartuk dobni a vizsgálatnál, de azt mondta a biztonságis, hogy nem gond, maradjon nyugodtan, ez nem EU.

2011. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem folyadékból mindent engedtek, ami belefért a 20x20-as tasakba (csak a dezodor 50 mili volt, azon kívül volt még egy 50milis krém, plusz minifogkrém, kézkrém s sminkcuccok de nem szóltak semmit). Aztán benn még megtöltöttem egy vizes flakont azt is felvittem, mert azt lehet. cd-t és pendrive-ot fel lehet vinni, arra vigyázz, hogy csak annyit vihetsz, amennyi a képipoggyászba belefér. Amúgy meg viccet félretéve minden törékeny dolgot és minden értéket a kéziben vigyél fel, még ha megszakadsz is, mert dobálják a bőröndöt...
2011. márc. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, a nagy csomagba bármit tehetsz, bármennyi folyadékot, sampont, tusfürdőt, fogkrémet...stb abba tedd, csak azt vidd fel a kéziben, amit féltesz vagy amire szükséged van, vagy amit túlélőfelszerelésnek minősítesz arra az esetre, ha elkevernék a nagy poggyászt...
2011. márc. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!